دانلود فیلتر شکن قوی پرسرعت اینستا برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی پرسرعت اینستا برای اندروید

دانلود وی پی ان insta با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن قوی پرسرعت اینستا برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ چه میکنید با این وضع فیلترینگ شدید و گسترده ای که دست و پای همه رو بسته؟ مثل اینکه دنبال یه وی پی ان برای اینستا میگردید! این شرایطی که تقریبا همه شبکه های اجتماعی ، بازی ها ، حجم عظیمی از وبسایت ها و … همه با هم فیلترشدن یه شرایط سختی رو بوجود اورده که واسه ارسال یه پیام ، اشتراک یه فایل ، سرگرمی ، انلاین شاپ و کلی فعالیت دیگه مجبوریم دست به دانان وی پی ان ها و فیلترشکن ها باشیم! تو این وضعیت ما در اینجا به شما وی پی ان های جدید رو معرفی و یه نقد کوچیک میکنیم تا شاید بتونیم کمک کنیم تا شما مخاطبای عزیزمون به اینترنت آزاد دسترسی داشته باشید!

در حال حاضر رفقا ، آخرین نسخه این وی پی ان ، نسخه و ورژن ۲۰۲ هست که برای اینکه بتونه عملکرد صحیح خودش رو روی دستگاه شما داشته باشه ، باید دستگاه شما حداقل از سیستم عامل اندروید ۵ و یا بالاتر پشتیبانی کنهکه البته اکثر تلفن های همراه اینروزها این ورژن از اندروی و یا بالاترش رو دارن و از این بابت نگرانی وجود نداره!

نکته جالب اینه که احتمالا این وی پی ان یا سازنده ایرانی داره و یا برای کاربران ایرانی ساخته شده چون اسم این وی پی ان در صفحه گوگل پلی به فارسی نوشته شده و این موضوع رو در کمتر وی پی انی میشه دید.

این وی پی ان همچنین بیشتر از ۱۰۰ هزار دانلود فعال ثبت شده داره که توسط گوگل پلی و کاربرانش انجام شده و یجورایی از تعداد مناسبی از دانلود برخورداره! در نظرسنجی خود گوگل پلی هم کاربران این وی پی ان بهش نمره خوبی دادن و امتیاز ۴.۵ رو براش ثبت کردن که نشونه خوبی برای دانلود وتست کردن این وی پی انه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *