دانلود فیلتر شکن Instant VPN نسخه مود شده و قوی


دانلود فیلتر شکن Instant VPN نسخه مود شده و قوی

فیلتر شکن رایگان Instant VPN برای گوشی اندروید

امروزه محدودیت های اینترنتی بسیاری از خدمات اینترنتی که ما به آن نیاز داریم را از ما گرفته است. و ما امکان بهره ‌برداری از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل را نداریم. بنابراین نیاز به یک فیلتر شکن مطمئن داریم تا بتوانیم از تمامی خدمات مورد نیازمان برخوردار باشیم. برنامه Instant VPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که تعداد کاربران فعال آن امروزه به بیش از هزار کاربر رسیده است. که نشان از موفقیت این فیلتر شکن و کیفیت آن می باشد. ما می توانیم با دانلود این برنامه و نصب آن بر روی دستگاهمان از اینترنت نامحدود و پرسرعت برخوردار شویم.

حجم مصرفی کم

این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار حجم کمتری از اینترنت ما را برای استفاده از آن مصرف می کند. بنابراین ما می‌ توانیم با دانلود این برنامه در حجم مصرفی اینترنتمان صرفه جویی کنیم. و از این طریق به صورت غیر مستقیم هزینه هایمان را کنترل کنیم. چرا که امروزه با افزایش قیمت اینترنت، صرفه جویی در اینترنت به امری ضروری و واجب تبدیل شده است.

استفاده آسان از فیلتر شکن Instant VPN

به دلیل طراحی بسیار کاربر پسند و رابط کاربری ساده و کاربردی، استفاده از این وی پی ان برای ما بسیار آسان می باشد. چرا که در این برنامه دیگر خبری از منو های پیچیده نیست و ما می ‌توانیم تنها با چند کلیک ساده به سرور های بی نظیر این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند متصل شویم. و از اینترنت آزاد و بدون محدودیت برخوردار شویم.

Screenshot image

امنیت بالا و تضمین شده در برنامه Instant VPN

از آنجایی که هنگامی که ما از یک فیلتر شکن استفاده می کنیم اجازه دسترسی آن برنامه را به اتصالات خودمان می دهیم. امکان به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی و همچنین آسیب رسیدن به دستگاهمان بسیار بالا می رود. بنابراین باید فیلتر شکنی را انتخاب کنیم که از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشد. این وی پی ان خیال شما را از بابت امنیت سایبری و همچنین امنیت دستگاهتان راحت کرده است. و اقدامات و پروتکل های امنیتی گوناگونی را برای افزایش امنیت ما به کار برده است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *