دانلود فیلتر شکن Insured VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن Insured VPN برای کامپیوتر

فیلتر شکن رایگان Insured VPN برای اندروید

اگر می‌ خواهید محدودیت‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید، می‌ توانید از فیلتر شکن Insured VPN استفاده کنید. این برنامه به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می‌ گیرد تا بتوانید با استفاده از آن فیلترینگ‌ ها را از بین ببرید. و کارهای روزمره خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن در بستری ایمن انجام دهید.

تماشای ویدیو ها در سایت های مخصوص فیلم

هنگامی که شما به سرور های این فیلتر شکن متصل می‌ شوید به راحتی می‌ توانید به انواع سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف دسترسی پیدا کنید. یکی از کارهایی که می‌ توانید با این فیلتر شکن انجام دهید، تماشای ویدیو های آنلاین سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف مانند نتفلیکس می‌ باشد. که ویدیو ها را بدون سانسور و با بهترین کیفیت برای شما پخش می‌ کند.

Screenshot image

انواع سرور در فیلتر شکن Insured VPN

۱_ سرور های رایگان

اولین گروه سرور ها در این فیلتر شکن سرور های رایگان هستند، که شما به راحتی تنها با یک ضربه می‌ توانید به آن ها متصل شوید و لازم نیست بابت آن ها هزینه‌ای پرداخت کنید. این سرورها از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نیاز شما را برای انجام کارهای روزمره برطرف می‌ کنند.

۲_ سرور های پرمیوم

اگر می خواهید از خدمات با کیفیت‌تر این فیلتر شکن استفاده کنید، می‌ توانید اکانت پریمیوم این برنامه را خریداری کنید. و از سرور های پریمیوم که پرسرعت‌تر هستند نیز استفاده کنید.
علاوه بر آن این فیلتر شکن یک گزینه دارد که شما می‌ توانید سرور های محبوب خود را علامت گذاری کنید تا به راحتی بتوانید به آن ها متصل شوید. همچنین اگر به آن ها نیاز نداشتید، می‌ توانید به راحتی آن ها را پاک کنید.

Screenshot image

تغییر آدرس آی پی واقعی خود با برنامه Insured VPN

ویژگی که باعث می‌ شود شما بتوانید با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید و کسی متوجه فعالیت‌ های شما نشود. این است که این برنامه آدرس آی پی واقعی شما را تغییر می‌ دهد. و آدرس سروری که با آن متصل شده‌اید را به جای آن قرار می‌ دهد. در این صورت می‌ توانید مروری ناشناس در کشور داشته باشید و از فعالیت‌ های آنلاین خود محافظت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *