فیلترشکن پرسرعت اینستاگرام


فیلترشکن پرسرعت اینستاگرام

فیلترشکن های سالم، فعال و سریع برای اینستاگرام چیست؟

فیلترشکن پرسرعت اینستاگرام! سلام رفقا چطورید؟ امروز اومدیم راجع به بهترین وی پی ان برای اتصال به اینستاگرام صحبت کنیم!

اینستاگرام شبکه اجتماعی اصلی دنیای امروز ماست! تقریبا تو کل دنیا این شبکه اجتماعی هر روزه به مقدار زیادی توسط مردم استفاده میشه و آدم ها رو به هم وصل میکنه! به تازگی در اقدامی جدید این شبکه اجتماعی پرکاربرد و پر کاربر در ایران فیلتر شده و برای قشر زیادی از مردم مشکلاتی رو به بار اورده! از کاربرهای عادی اینستاگرام که به عنوان سرگرمی از اینستاگرام استفاده میکنن، تا افرادی که محتوای خاصی رو (مثلا محتوای آموزشی) در اینستاگرام دنبال میکنن و یا حتی افرادی که کسب و کار آنلاین خودشون رو در اینستاگرام دارن، دچار مشکل شدن و نیاز به وی پی ان هایی دارن که بتونن با این وی پی ان ها وارد اینستاگرام بشن و ازش استفاده کنن!

خب حالا این وی پی ان ها چی هستن؟

بزارید آب پاکی رو بریزم رو دستتون! اینکه الان یه لیست از وی پی ان های رایگانی که هنوز فعالن و کار میکنن رو اینجا منتشر کنیم، به هیچ دردی نمیخوره! چون مطمئنا به زودی این فیلتر شکن ها هم از کار میفتن و شما دوباره باید بدنبال وی پی ان جدید بگردید.

حتی اگر این اتفاق نیفته، اتصال به این وی پی ان ها معمولا یا از سرعت خوبی برخوردار نیست و یا از پایداری خوبی! بنابراین تجربه اعصاب خورد کنی از گشتن تو فضای اینترنت علی الخصوص اینستاگرام روی دستتون میزاره.

خب پس چیکار کنیم؟

خرید اشتراک یه وی پی ان معتبر و امن بهترین گزینست! مجددا تاکید میکنم از امن بودن و معتبر بودن وی پی انتون مطمئن شید و بعد اقدام به خرید کنید. با تهیه اشتراک این وی پی ان ها چون تعداد کاربرهایی که به سرورها متصل میشن محدود و کنترل شده است، شما از سرعت و پایداری بسیار بیشتری نسبت به وی پی ان های رایگان برخوردارید! از طرفی وی پی ان های بدردبخور و درست و حسابی، معمولا یا از کار نمیفتن و یا خیلی دیرتر این اتفاق براشون میفته و حالا حالاها از داشتن یه وی پی ان خوب برخوردارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *