دانلود فیلتر شکن iON VPN به صورت رایگان برای آیفون


دانلود فیلتر شکن iON VPN به صورت رایگان برای آیفون

دانلود فیلتر شکن iON VPN برای اندروید

برنامه iON VPN یکی از مورد توجه ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که با قابلیت های بی نظیر خود، نظیر اتصال سریع و قوی به سرور ها از محبوبیت زیادی بین کاربران برخوردار است. به گونه ای که امروزه چندین هزار کاربر فعال در سراسر دنیا دارد. همچنین این اپلیکیشن دارای سرورهای متعدد از کشور های گوناگون است.

درواقع دلیل اصلی سرعت بالای این وی پی ان همین موضوع می باشد. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران اتصالی پر سرعت و ایمن را فراهم می کنند. شما می توانید با خیال راحت هر کدام از سرور های را که می خواهید انتخاب و به سرعت به آن متصل شوید. و از سرعت بینظیری که برای شما فراهم می شود نهایت استفاده را ببرید.

مرور ناشناس و ایمن با iON VPN

یکی از نکات مثبت این برنامه امنیت بالای آن می باشد. و یکی از اقداماتی که این فیلتر شکن برای راحتی و افزایش امنیت کاربرانش انجام داده است. فراهم کردن بستری است که شما می توانید به کمک آن مروری ایمن و مطمئن را تجربه کنید. برای این موضوع این وی پی ان IP حقیقی شما را هنگام اتصال شما به سرور هایش پنهان می کند. و IP سروری را که به آن متصل هستید را به عنوان آی پی حقیقی شما معرفی می کند. با این کار موقعیت جغرافیایی شما پنهان می شود. و بدین ترتیب هیچ کدام یک از فعالیت های شما قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

کاهش اینترنت مصرفی شما با iON VPN

این وی پی ان به دلیل پروتکل ها و شیوه کار کردی که دارد باعث میشود که اینترنت مصرفی شما در مقایسه با سایر رقبای خود بسیار کمتر باشد. این موضوع سبب می شود که با کاهش حجم مصرفی شما هزینه هایتان نیز کنترل شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *