اموزش اتصال پایدار و قوی به ipcloud VPN


اموزش اتصال پایدار و قوی به ipcloud VPN

دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال ipcloud VPN

شما به راحتی می توانید نسخه جدید این برنامه را با کمترین حجم دانلود کنید و بدون هیچ گونه تجربه اولیه از امکانات این فیلتر شکن قوی استفاده کنید.این فیلترشکن تمامی قاره های جهان و تمومی کشورهای جهان را دارا می باشد. برای همین می توانید به راحتی به هر سروری در قاره و کشور مورد نظرتان بر اساس سر عت و قدرت آن سرور بدون هیچ گونه قطعی و هنگ کردنی، وصل شوید.

اتصال آسان به سرور های فیلترشکن ip cloud VPN

کار با این فیلتر شکن بسیار آسان است به صورتی که هر فردی بدونه تجربه می تواند از این برنامه و تمام امکاناتش به راحتی استفاده کند.برای اتصال کافی است سرور مورد نظرتان را که سرعت بالایی دارد را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصالتان را برقرار کنید. همچنین شما می توانید دوباره بر روی این سرور ضربه بزنید تا اتصالتان قطع شود. این فیلتر شکن برای اینکه همیشه اتصال سریعی داشته باشید ، لیستی از سرور های جدید و به روز شده را به شما ارائه می‌ کند. تا بتوانید در هر زمان به آن ها متصل شوید.

حفاظت از داده های شخصی خود با فیلترشکن ip cloud VPN

هر چیزی که با تلفن همراه خود توسط وای فای عمومی ارسال یا دریافت می کنید می تواند رهگیری شود . که باعث می شود اطلاعات شخصی شما مانند رمز های عبور، تصاویر، داده های برنامه و سایر اطلاعات خصوصیتان به دست هکر ها بیفتد . ولی این فیلتر شکن تمامی داده های شما را حفظ می کند تا با خیال راحت به مرور در سایت ها بپردازید.

فیلترشکن ip cloud VPN اتصال به شبکه های اجتماعی مختلف

به راحتی می‌ توانیم به شبکه‌ های اجتماعی مختلف در کشور خود دسترسی پیدا کنیم. که از جمله شبکه‌ ها می‌توان به تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، واتساپ و یوتیوب اشاره کرد. که با اتصال به این برنامه دسترسی به این خدمات ممکن خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *