دانلود فیلتر شکن IPVanish VPN نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن IPVanish VPN نسخه اصلی

دانلود لینک مستقیم برنامه IPVanish VPN

اگرچه امروزه محدودیت های زیادی بر اینترنت در کشورمان ایران اعمال شده است و کاربران از خدمات زیادی به دلیل همین مسئله محروم شده اند. اما راه حلی برای این مشکل وجود دارد و آن هم استفاده از فیلتر شکن هاست. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه IPVanish VPN میباشد. که با قدرت و سرعت بینظیر خود به ما در دور زدن محدودیت ها و دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده کمک میکند.

خدمات رایگان

گفتنی است که این برنامه بهترین خدمات ممکن را ارائه میکند. ولی در عین حال تمامی این خدمات را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد. بنابراین شما برای استفاده از خدمات این برنامه نیازی به هیچ هزینه ای ندارید. و به صورت کاملا رایگان میتوانید به تماشای فیلم و سریال بپردازید و با بالا ترین کیفیت از دیدن آن ها لذت ببرید.

امنیت فوق العاده فیلتر شکن IPVanish VPN

یکی از مهم ترین ویژگی های یک فیلتر شکن خوب و عالی امنیت آن میباشد. این وی پی ان با استفاده از بهترین پروتکل های امنیتی بالاترین درجه امنیت را برای کاربران خود فراهم میکند. همچنین با استفاده از رمزگذاری درجه نظامی اتصالات شما را رمزگذاری میکند تا برای شما اتصالی مطمئن و غیرقابل نفوذ فراهم کند. درواقع این برنامه با این عمل از شما در برابر خطرات احتمالی، اتصال ناپایدار و غیر ایمن محافظت میکند و از سرقت اطلاعات شما جلوگیری میکند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن IPVanish VPN

این برنامه به دلیل داشتن رابط کاربری ساده و کاربردی، کار را برای کاربران بسیار ساده کرده است. و با طراحی کاربر پسندی که دارد موجب میشود که شما بتوانید به سادگی از این برنامه استفاده کنید. درواقع شما تنها کاری که برای بهره بردن از خدمات بینظیر این فیلتر شکن باید انجام بدهید، این است که برنامه را نصب و اجرا کنید و تنها با زدن دکمه اتصال شما وارد دنیای بدون مرز اینترنت خواهید شد. علاوه بر آن اتصال به سرور ها در این برنامه هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار انجام میشود.


یک پاسخ به “دانلود فیلتر شکن IPVanish VPN نسخه اصلی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *