دانلود فیلتر شکن قوی ایرانسل برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی ایرانسل برای اندروید

دانلود وی پی ان برای اپراتور ایرانسل با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن قوی ایرانسل برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان جدید دیگه که بنا به درخواست شما میخوایم معرفیش رو انجام بدیم! درخواست کرده بودید که یه وی پی ان میخواید برای اپراتور ایرانسل که با نت ایرانسل سازگاری داشته باشه و کاربران ایرانسل هم بتونن ازش استفاده کنن! خب ما هم امروز یه وی پی ان براتون اوردیم که طبق ادعای خودش با ایرانسل سازگاری داره و حتی اسم وسس پس ان هم فیلترشکن قوی ایرانسله! پس با ما همراه باشید تا بریم سراغش!

اول اینکه این وی پی ان برای در سال 2022 بر روی پلتفرم گوگل پلی برای دانلود قرار گرفت! این وی پی ان اما امسال هم یعنی سال 2023 آپدیت داد و شما با دانلود این وی پی ان از گوگل پلی میتونید مطمئن باشید که آخرین آپدیت رو دریافت کردید و همچنین از مزایای دیگر دانلود از گوگل پلی هم مثل امکان مطالعه ویژگی ها – مشخصات و توضیحات کامل راجع به برنامه ، برخوردار بشید!

این وی پی ان تا الان توسط بیشتر از صد هزار نفر از کاربران گوگل پلی مورد دانلود قرار گرفته و کاربران خود این وی پی ان در نهایت بهش نمره 4.6 رو دادن که نمره خوبی هم محسوب میشه! لازم به ذکره که در این نظر سنجی بیشتر از 14 هزار از کاربران این وی پی ان نفر شرکت کردن!

این وی پی ان هیچ محدودیت زمانی بر روی شما اعمال نمیکنه و همچنین هیچ تنظیمات یا کانفیگ خاصی هم نیاز نداره! همچنین وقتی به بخش دسترسی های مورد نیاز این وی پی ان نگاه میکنیم، دسترسی یا مورد خاص و مشکوک یا خارج از عرفی مشاهده نمیشه و در توضیحات این وی پی ان هم اومده که دسترسی های اضافی از دستگاه شما نمیخواد و این میتونه یه مزیت امنیتی خوب برای این وی پی ان باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *