دانلود فیلتر شکن Iranian VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Iranian VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن Iranian VPN برای ویندوز + رایگان

به دلایل مختلف در کشور ایران محدودیت ‌های اینترنتی به شدت افزایش پیدا کرده است. به گونه‌ ای که کاربران برای دسترسی پیدا کردن به بسیاری از خدمات بین‌ المللی با مشکل مواجه هستند. بنابراین نیاز به راه حلی دارند تا بتوانند از خدماتی که از آن ها سلب شده است، استفاده کنند. یکی از کاربردی ‌ترین راه حل‌ ها استفاده از یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند می‌ باشد. فیلتر شکنی نظیر Iranian VPN که همانطور که از نامش پیداست مخصوص کاربران ایرانی است.

ویژگی های موجود در برنامه Iranian VPN

سرعت مناسب سرور ها

نظر اکثر کاربرانی که از این فیلتر شکن استفاده کرده اند و آن را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌ اند، این است که برنامه از سرور های مناسب برخوردار است. که می‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای مروری راحت در اینترنت را برای شما فراهم کند.
البته گفتنی است که تعداد زیادی از کاربران نیز مخالف نظر اینگونه کاربران بودند. و ادعا می‌ کنند که این برنامه حتی در صورت متصل شدن قادر به دور زدن هیچگونه محدودیتی نیست. ولی ممکن است به دلیل این باشد که این برنامه آی‌‌ پی ایران را نیز دارا است.

Screenshot image

استفاده‌ آسان از تمامی خدمات

از آنجایی که خدمات موجود در این برنامه در بستری مناسب ارائه می‌ شود. استفاده کردن از آن بسیار ساده و راحت می‌ باشد و شما می‌ توانید در مدت زمان کوتاهی به سرور ها متصل شوید و از خدمات وی پی ان استفاده کنید.

دسترسی به حریم خصوصی مطمئن

یکی دیگر از نکات مثبت در مورد فیلتر شکن Iranian VPN امنیت بالایی است که برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند. شما می‌ توانید هنگام استفاده از این برنامه با خیالی راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. چرا که این برنامه به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی از شما را ذخیره نمی‌ کند. تا آسیب پذیری شما را تا حد زیادی کاهش دهد. همچنین برخلاف بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ناشناس رد و بدل نمی کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *