دانلود VPN Iraq برای اندروید


دانلود VPN Iraq برای اندروید

دانلود فیلترشکن عراق با لینک مستقیم

دانلود VPN Iraq برای اندروید!سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز براتون یه وی پی ان اوردیم از عراق! بریم سراغش ببینیم چند مرده حلاجه!

به شخصه فکر نمیکنم وی پی انی عجیب تر و حتی شاید بیخود تر از وی پی ان عراق داشته باشیم! ولی ما اینجا هر نوع وی پی انی رو که در فضای اینترنت وجود داشته باشه رو براتون بررسی میکنیم! وی پی ان های رایگان و غیر رایگان و برای اندروید و ایفون و ویندوز و …

حالا یه وی پی ان هم وجود داره به اسم عراق! این وی پی ان بیشتر از ده هزار بار از گوگل پلی تا الان دانلود شده و از کاربرها نمره 4 رو دریافت کرده که نسبت به وی پی ان ها دیگه آمار ضعیفی به نظر میاد. مخصوصا این ضعف در تعداد دانلود خود وی پی انه. لوگوی این وی پی ان از پرچم کشور عراق ساخته شده و البته سرورهاش فقط محدود به عراق نیست و از کشور های مختلف سرورهای مختلف براتون آماده کرده تا به هرکدوم که دوس داشتین وصل بشید. ضمنا تو این وی پی ان خبری از محدودیت ها هم نیست. وی پی ان ها معمولا به دو صورت محدودیت دارن : 1- حجمی (برای مثلا شما 30 گیگ فقط میتونید از وی پی انتون استفاده کنید) 2- زمانی ( برای مثال 7 روز آزمایشی یا تعداد مشخصی ساعت در ماه میتونید از وی پی ان استفاده کنید) که در این وی پی ان از هچکدوم خبری نیست و شما میتونید کاملا رایگان از این وی پی ان استفاده کنید.

این وی پی ان کارهای پر زحمت هم نیاز نداره! نیاز به هیچ ثبت نامی نیست – نیاز به هیچ ورود به اکانتی نیست – نیازی به وارد کردن اطلاعات حساب بانکیتون نیست و …

و به عنوان نکته آخر باید بگیم سازنده این وی پی ان کلی وی پی ان به اسم کشور های مختلف ساخته و در گوگل پلی منتشر کرده و وی پی ان عراق اولیا فیلترشکنی نیست که اونها تولید کردن.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *