دانلود فیلتر شکن جدید IRFAN NET VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن جدید IRFAN NET VPN برای ویندوز

فیلتر شکن IRFAN NET VPN برای اندروید بدون محدودیت

یکی از فیلتر شکن‌ های ناشناخته موجود در بازار فیلتر شکن IRFAN NET VPN است. که شما می‌ توانید آن را برای دستگاه خود دانلود کنید. طبق ادعای سازندگان برنامه، شما با استفاده از این برنامه از قدرت و سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها برخوردار خواهید شد.

از آنجایی که سازندگان برنامه این ادعا را دارند که شما هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید انواع محدودیت‌ ها را دور بزنید. پس حتماً این برنامه از سرور های با کیفیت برخوردار است. چرا که اگر یک فیلتر شکن سروری قدرتمند نداشته باشد، توانایی دور زدن محدودیت‌ ها را نخواهد داشت.

Screenshot image

استفاده ساده از تمامی خدمات موجود در برنامه IRFAN NET VPN

استفاده از این برنامه بسیار ساده و آسان می‌ باشد. چرا که رابط کاربری این برنامه با یک طراحی کاربرپسند، کار را برای شما بسیار راحت کرده است. به گونه ‌ای که می‌ توانید تنها با یک ضربه به سرور های این برنامه متصل شوید. و از خدمات بین‌ المللی مسدود شده به راحتی استفاده کنید.

قابل استفاده با انواع اینترنت

یکی از نکات مثبتی که سازندگان این برنامه ادعا می‌ کنند، این است که سرور های برنامه به دلیل کیفیت بالایی که دارند می‌ توانند با انواع اینترنت کار کنند. و تمامی حامل‌ های داده ‌های همراه یعنی WiFi، LTE، 3G، 5G را پشتیبانی کنند.

برخورداری از حریم خصوصی مطمئن

برنامه IRFAN NET VPN امنیت مناسبی را برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند. چرا که به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را ذخیره نمی‌ کند. همچنین تحت هیچ شرایطی، این برنامه اطلاعات شما را با اشخاص ثالث همرسانی نمی‌ کند. که سبب می‌ شود حریم خصوصی شما در بستری کاملاً مطمئن قرار داشته باشد.

به طور کلی همانطور که گفته شد، این برنامه یک فیلتر شکن ناشناخته است. به طوری که تنها هزار کاربر آن را دانلود و نصب کرده اند. بنابراین ادعای سازندگان این برنامه نمی‌ تواند چندان قابل اتکا باشد و با دانلود این برنامه ما شاید با یک برنامه به درد نخور مواجه شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *