دانلود فیلتر شکن قوی ‌iRocketVPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن قوی ‌iRocketVPN برای گوشی

دانلود برنامه ‌iRocketVPN برای کامپیوتر

همانطور که می‌ دانید امروزه بسیاری از خدمات بین‌ المللی دچار فیلترینگ شدیدی شده اند. بنابراین همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند برای مقابله با این محدودیت ‌ها دارند. برای پاسخگویی به نیاز کاربران فیلتر شکن ‌های بسیاری به بازار ارائه شده اند. یکی از این برنامه ‌ها فیلتر شکن iRocketVPN است. که می‌ توانید به راحتی از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید. این برنامه یک فیلتر شکن ناشناخته است که تنها هزار بار از گوگل پلی دانلود شده است.

Screenshot image

از کجا iRocketVPN را تهیه کنیم؟

برای دانلود این فیلتر شکن می‌ توانید وارد برنامه گوگل پلی شوید و نام آن را سرچ کنید. سپس می‌ توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود، برنامه را دانلود و سپس نصب کنید. و به راحتی وارد آن شوید و از خدماتش استفاده کنید.

خدمات رایگان

این برنامه دارای خدمات رایگان می‌ باشد. البته استفاده رایگان و بدون هزینه از خدمات آن دارای محدودیت زمانی می‌ باشد. و شما تنها مدت زمان مشخصی را می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها به صورت روزانه استفاده کنید.

سرور های پرتعداد در iRocketVPN

یکی از ویژگی ‌های خوب این فیلتر شکن تعداد بالای سرور های آن می‌ باشد. که تعداد بالای سرورها علاوه بر اینکه موجب می‌ شود پوشش جهانی بهتری برای شما شکل گیرد. باعث افزایش سرعت نیز می‌ شود. چرا که ترافیک کاربران بر روی این سرورها پخش می‌ شود. در نتیجه هیچ کدام از آن ها دچار افت سرعت و کیفیت نمی‌ شوند.

Screenshot image

امنیت مناسب

همانطور که گفته شد اطلاعات چندان زیادی از این برنامه در دسترس نیست. اما امنیتی که این برنامه برای شما به ارمغان می‌ آورد، امنیتی قابل قبول است. چرا که اتصالات شما توسط این برنامه رمزگذاری می‌ شود. در نتیجه اساس امنیت در این فیلتر شکن رعایت شده است. اما یک سری نکات منفی نیز در مورد آن وجود دارد.

نکته منفی در مورد فیلتر شکن iRocketVPN

نکته این است که این برنامه ممکن است یک سری از اطلاعات شما نظیر فعالیت‌ ها و مکانتان را ذخیره کند. که این موضوع می‌ تواند باعث کاهش امنیت حریم شخصی شما شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *