دانلود Italy VPN با لینک مستقیم


دانلود Italy VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن ایتالیا برای اندروید

دانلود Italy VPN با لینک مستقیم! سلام رفقا حالتون چطوره؟ همیشه ایتالیا رو به اسم پیتزا میشناختیم ولی این دفعه وی پی انش رو اوردیم!

وی پی ان ایتالیا چطور فیلترشکنیه؟

خب برای فهمیدن این قضیه باید چند تا چیز رو بررسی کنیم. اول این که توسعه دهندگان این وی پی ان چه توضیحاتی راجع بهش دادن.

اونا میگن ایتالیا وی پی ان یه وی پی ان امن و نامحدوده که به شما اجازه میده تا به صورت ناشناس به فعالیت هاتون در دنیای اینترنت ادامه بدید. اما چرا اونا این حرفو میزنن؟ اگر بخوایم خیلی ساده توضیح بدیم تنها کار وی پی ان ها شکستن فیلترینگ نیست بلکه اونها خاصیت امنیتی هم برای شما دارن! وی پی ان ها آیپی ادرس شما رو تغییر میدن و وقتی شما به سرور یه کشور خارجی متصل میشید نه تنها دیگه با فیلترینگ رو به رو نیستید بلکه اون آدرسی که تو اینترنت شما رو باهاش میشناسن و ردیابی میکنن آدرس اصلی خودتون نیست و عوض شده و این باعث میشه امنیت شما و همچنین حریم شخصی شما در اینترنت افزایش پیدا کنه.

اونها یه ادعای بزرگی هم میکنن و اون اینه که این وی پی ان هم مناسب بازی کردن یا همون گیمینگه و هم مناسب تماشای ویدیو و فیلم! حتی دقیقا از سایت نتفلیکس نام میبره و میگه بهترین وی پی ان برای تماشای فیلم از نتفلیکس همین وی پی انه. همونطور که میدونیم در بازی های آنلاین پینگ و بسیار مهمه و برای تماشای ویدیو هم پایداری و سرعت این وی پی ان بسیار حائز اهمیته.

دومین چیزیکه باید بررسی بشه تعداد دانلودهای این وی پی انه که البته این وی پی ان تعداد بالای دانلودی از گوگل پلی نداشته ولی علتش میتونه تازه کار بودن این وی پی ان باشه!

در کل این وی پی ان ادعا میکنه که امنه – سریعه – پایداره  و مناسب فعالیت های روزمره شماست و تعداد زیادی سرور رایگان داره که میتونید ازشون استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *