دانلود فیلتر شکن IVO VPN برای ویندوز بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن IVO VPN برای ویندوز بدون قطعی

دانلود نسخه اصلی برنامه IVO VPN برای گوشی همراه

برای اینکه بتوانید از خدمات اینترنتی بین المللی برخوردار شوید و از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت استفاده کنید، نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع دارید. که بتواند محدودیت های موجود در آن را به سرعت برای شما را رفع کند. و امکان دسترسی به خدمات مسدود شده موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده را به شما هدیه کند.
یکی از بهترین فیلتر شکن هایی که می توانید برای این منظور از آن استفاده کنید فیلتر شکن IVO VPN است. این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های کشور می باشد، که تمامی خدمات بی نظیرش را به صورت رایگان در دسترس شما قرار می دهد.

Screenshot image

حفظ اطلاعات خصوصی شما توسط برنامه IVO VPN

این برنامه از اقدامات گوناگون امنیتی برای افزایش امنیت سایبری شما استفاده می کند. از مهم ترین اقدامات آن می‌ توان به رمزگذاری اتصالات از طریق عبور دادن آن ها از یک تونل رمزگذاری شده ایمن اشاره کرد. همچنین این برنامه برای اینکه مرور ناشناس را برای ما تضمین کند، موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند. و از این طریق سبب می شود که فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشد.

از بین بردن تمام محدودیت ها

سرور های این برنامه تماما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای شما اتصالی پایدار و پرسرعت را فراهم می‌ کنند. در نتیجه شما می‌ توانید با متصل شدن به سرور های این برنامه از تمامی محدودیت ‌های اعمال شده در اینترنت عبور کنید و به خدمات مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

خدمات رایگان و نامحدود برنامه IVO VPN

یکی دیگر از ویژگی هایی که این برنامه را به یک فیلتر شکن محبوب تبدیل کرده است، رایگان بودن خدمات آن با وجود کیفیت بسیار بالای آن می باشد. که شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از این خدمات برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنید. ضمن اینکه این برنامه بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار از هیچگونه محدودیتی برخوردار نمی باشد. و شما می توانید بدون اینکه محدودیتی از بابت حجم مورد استفاده داشته باشید، از خدمات این برنامه استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *