دانلود فیلتر شکن IVPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن IVPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن قوی و پرسرعت آی وی پی ان برای اندروید

به دلایل مختلف امروزه محدودیت های زیادی بر اینترنت ایران اعمال شده است که این مهم باعث شده است، که کاربران اینترنت از بسیاری از خدمات محروم شوند و از آن ها بی بهره شوند. راه حل این مشکل استفاده از فیلتر شکن ها و سرویس های وی پی ان میباشد. یکی از بهترین گزینه های شما برای انتخاب فیلتر شکن IVPN میباشد.
چرا که این برنامه به ارائه بهترین خدمات با دور زدن محدودیت ها، این امکان را برای شما فراهم میکند که بتوانید از محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنید. و از تمام خدماتی که به دلیل محدودیت جغرافیایی به آن دسترسی نداشتید بهره ببرید. همچنین شما می توانید آزادانه و بدون هیچ گونه محدودیتی به اینترنت دسترسی داشته باشید. و برنامه های دلخواهتان را دانلود و استفاده کنید.

محافظت از حریم شخصی

یکی از اولویت های این برنامه محافظت تمام و کمال از امینت حریم شخصی شما میباشد. این وی پی ان برای دستیابی به این هدف اقداماتی را انجام داده است. برای مثال این برنامه متعهد میشود که به هیچ عنوان سابقه ای از مرور و اطلاعت شما را ذخیره نکند و یا آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. در نتیجه، شما با این برنامه امنیت کامل خواهید داشت.

استفاده آسان از فیلتر شکن IVPN

آی وی پی ان با رابط کاربری ساده و کاربردی و همچنین طراحی کاربر پسندی که دارد کار را برای کاربران راحت کرده است. به گونه ای که در این برنامه دیگر خبری از منوهای گیج کننده نخواهد بود و شما میتوانید تنها با یک کلیک از دنیای نامحدود اینترنت لذت ببرید.

Screenshot image

سرعت بالای فیلتر شکن IVPN

این برنامه از سرور های بینظیری برخوردار است که این سرور ها در چندین کشور در سرتاسر دنیا پخش شده اند تا برای شما یک پوشش سراسری را فراهم کنند. همچنین به واسطه ی سرور های بی نظیر خود باعث افزایش سرعت و پهنای باند شما میشود. و اتصالی پایدار و پرسرعت را برای مرور شما در سایت های مختلف و دانلود سریع و بدون قطعی را برایتان به ارمغان می آورد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *