دانلود فیلتر شکن پرمیوم IZPH VPN PRO برای گوشی اندروید


دانلود فیلتر شکن پرمیوم IZPH VPN PRO برای گوشی اندروید

نصب رایگان IZPH VPN PRO برای تلگرام

در بازار هزاران فیلتر شکن مختلف وجود دارد که یکی از آن ها برنامه IZPH VPN PRO می‌ باشد. که قادر است خدمات بسیار با کیفیتی را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. این برنامه که در گوگل پلی وجود دارد به راحتی قابل دسترس است.

مناسب تنها برای کاربران اندروید

این فیلتر شکن تنها برای کسانی طراحی شده است. که دارای گوشی و سیستم عامل اندروید می ‌باشند و سایر افراد که از سیستم عامل ‌های مختلف استفاده می‌ کنند قادر به برخورداری از خدمات این برنامه نخواهند بود. و شما تنها زمانی می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید که از سیستم عامل اندروید برخوردار باشید.

سرعت فیلتر شکن IZPH VPN PRO در چه حدی است؟

سرور هایی که این برنامه برای ارائه خدمات به کاربران در نظر گرفته است بسیار با کیفیت هستند. به گونه‌ ای که شما می‌ توانید بدون هیچ مشکلی از خدمات آن برای دسترسی به انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید.
البته گفتنی است که با افزایش شدت محدودیت‌ های اینترنتی بعضی از سرورهای این برنامه از دسترس خارج شده‌ اند. به همین ترتیب کمی از کیفیت این برنامه کاسته شده است. که این موضوع عدم رضایت بعضی از کاربران را به همراه داشته است.

Screenshot image 3

بدون شناسایی شدن در کشور مرور کنید:

شما می‌ توانید به کمک این برنامه به صورت ناشناس در اینترنت جستجو کنید. این ویژگی که از اهمیت بالایی برخوردار است به شما این امکان را می‌ دهد که حتی از خدمات ممنوعه نیز استفاده کنید. چرا که تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما به صورت ناشناس و غیر قابل ردیابی خواهند بود. که بدین ترتیب هیچکس نمی‌ تواند بر فعالیت‌ های آنلاین شما نظارت انجام دهد.

نحوه کار کردن با فیلتر شکن ساده IZPH VPN PRO

طراحان این برنامه یک رابط کاربری مناسب برای شما در نظر گرفته ‌اند تا بتوانید به راحتی از خدمات موجود در این فیلتر شکن بهره ‌مند شوید. و در بستری مناسب از خدمات این برنامه برخوردار شوید. به گونه‌ای که می توانید تنها با چند کلیک ساده این برنامه را فعالسازی کنید.

علاوه بر آن، همانطور که از اسم این برنامه مشخص است این فیلتر شکن یک برنامه پرمیوم می‌ باشد. که علاوه بر سرور های رایگان دارای سرور های پرو نیز است که شما می توانید آن ها را خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *