دانلود J-ONE VPN برای اندروید


دانلود J-ONE VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن جی وان با لینک مستقیم

دانلود J-ONE VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ جی وان وی پی ان رو میخوایم امروز براتون بررسی کنیم که ببینیم واقعا مثل لوگو برنامه، فیلترشکن جت و پر سرعتی هست یا نه!

نوبتیم باشه ایندفعه نوبت این وی پی انه که با هم بررسیش کنیم. اول از همه بریم سراغ توضیحات این وی پی ان که در گوگل پلی براش نوشتن. در این بخش توسعه دهندگان برنامه توضیحاتی رو برای برنامشون مینویسن و به طرز عجیبی سازندگان این وی پی ان خیلی حوصله تایپ کردن نداشتن و به نوشتن فقط 5 خط توضیح بسنده کردن! توضیحاتشون هم این بوده که ما خیلی امنیم – خیلی سریعیم – وی پی ان خیلی خفنی داریم و باعث امنیت اطلاعات شما میشیم و نمیزاریم وقتی از وی پی ان ما استفاده میکنید هیچ هکری یا دولت یا هر شخصی به اطلاعات شما دست پیدا کنه! همین! البته اولین بار نیست که این اتفاق میفته. وقتی که توضیحات وی پی ان های دیگه این سازنده رو نگاه میکنید میبینید که همشون همین 5 خط رو کپی کردن و نوشتن.

ورژن این فیلترشکن 1 هست و آخرین آپدیت این برنامه برای سال 2022 هست و در امسال یعنی 2023 هیچ آپدیتی ازش روی گوگل پلی منتشر نشده و این یعنی این وی پی ان بروز و آپدیت نیست و احتمال اینکه تا الان از کار افتاده باشه هم کم نیست! تعداد دانلود فعال این وی پی ان در گوگل پلی هم بیشتر از 10000 تاست که عدد چشمگیری برای یه وی پی ان به نظر نمیاد! پیشنهاد واجبی که به شما داریم اینه که اگر قصد دانلود این برنامه رو برای خودتون دارید، حتما بخش دسترسی هایی که این وی پی ان نیاز داره رو چک کنید! این وی پی ان از شما میخواد تا به گالری و اطلاعات usb شما دسترسی داشته باشه و این برای وی پی ان دسترسی عادی نیست و تصمیم گیری دانلود کردن یا نکردنش با خودتونه! امید وارم این توضیحات براتون مفید بوده باشه!

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *