دانلود فیلتر شکن jana VPN برای اندروید با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن jana VPN برای اندروید با لینک مستقیم

دانلود جانا وی پی ان نسخه جدید + رایگان

همان طور که همه شما می دانید فیلتر شکن های بسیاری در بازار وجود دارند. فیلتر شکن هایی که با افزایش محدودیت ها به بازار ارائه شده اند. اما همه آن ها از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند.
فیلتر شکن jana VPN نیز برنامه ای است که شما می توانید از گوگل پلی آن را دانلود کنید. اما نظرات در مورد این برنامه بسیار ضد و نقیض است. این برنامه ده هزار بار نصب شده است. و طبق نظرات امتیاز ۳.۸ را دریافت کرده است که در ادامه بیشتر به ویژگی های آن می پردازیم:

سرعت فیلتر شکن jana VPN

سرور های این برنامه که در سراسر نقاط جهان وجود دارند، می‌‌ توانند برای شما اتصالی پرسرعت را فراهم کنند. اما یکی از نقطه ضعف های این برنامه اتصال ناپایدار آن می باشد.
طبق نظرات کاربران اتصال کاربران با سرور های این برنامه پس از گذشت حدودا یک ربع قطع می شود. و برای متصل شدن، شما باید دوباره وارد برنامه شوید و مراحل اتصال را طی کنید.

Screenshot image

خدمات رایگان jana VPN

یکی از نکات مثبت این برنامه خدمات رایگانش است. این بدان معنی است شما برای استفاده از برنامه نیاز به پرداخت هزینه ندارید. همچنین خدمات این برنامه نامحدود هستند. یعنی شما هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده ندارید. البته می توانید نسخه پرمیوم برنامه را برای دریافت خدمات بهتر دانلود کنید.

اینترنت لازم برای استفاده از برنامه

برای استفاده بهتر از فیلتر شکن جانا وی پی ان، شما طبق نظرات کاربران بهتر است که از اینترنت همراه اول استفاده کنید. چرا که اینترنت ایرانسل نمی‌ تواند اتصالی به خوبیه همراه اول برای شما ایجاد کند.

Screenshot image

امنیت مناسب برای استفاده

طبق ادعای سازندگان برنامه جانا وی پی ان امنیت بسیار بالایی را دارا می باشد. امنیتی که حریم شخصی شما را بسیار ایمن می کند.
ولی یک نقطه ضعف در مورد امنیت این برنامه عدم رمزگذاری اتصالات شما می باشد. که امنیتتان را تحت شعاع قرار می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *