دانلود Jazz VPN برای اندروید


دانلود Jazz VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن جاز وی پی ان با لینک مستقیم

دانلود Jazz VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز با یه فیلترشکن و وی پی ان دیگه اومدیم که نقد و بررسیش رو با هم بریم و ببینیم این جاز وی پی ان اصلا بدردبخور هست یا نه؟

اول بیاین یه بررسی ظاهری بکنیم! این وی پی ان به طرز عجیبی فانتزی طراحی شده! چه در لوگوی وی پی ان و چه در اسمش. ولی طراحی فضای داخلی برنامه اونقدرا زیبا یا چشم نواز نیست. البته خیلی از وی پی ان های بدرد بخور هم ممکنه باشن که طراحی فضای داخلی برنامشون ضعیف باشه ولی هیچکدوم احتمالا انقدر فانتزی نیستن! این وی پی ان اصلا حس یه برنامه فیلترشکن حرفه ای رو بهتون نمیده و وقتی میبینیدش حس میکنید با یه برنامه سطح پایین طرفید! تعداد دانلودهای این برنامه هم اونقدر تعریفی نیست و داخل گوگل پلی بیشتر از فقط 1000 تا دانلود فعال داشته که برای اینکه یه ی پی ان درست درمون باشه زیادی کمه. هیچ نظر یا نمره ای هم دریافت نکرده که احتمالا تایید کننده اینهکه با یه وی پی ان ضعیف رو به روییم.

نکته عجیب بعدی اینه که در قسمت What’s new گوگل پلی این برنامه که توسعه دهندگان آخرین تغییرات نسخه آخر برنامه نسبت به نسخه های قبلی رو مینویسن، توسعه دهندگان این وی پی ان فقط نوشتن version 3! و نکته عجیب تر اینکه داخل قسمت توضیحات نسخه این وی پی ان رو 2 اعلام کردن!

فک میکنید سوتی هاشون تموم شده؟ نه خیر! در بخش توضیحات که اکثرا حداقل یک الی 2 صفحه برای بقیه وی پی ان ها توضیح وجود داره، برای این وی پی ان توسعه دهندگان زحمت کشیدن و 5 خط توضیحات با توضیح اینکه این وی پی ان خیلی خوب و بدرد بخوره نوشتن و این یعنی توسعه دهندگان اصلا به این وی پی انی که نوشتن هیچ توجهی هم ندارن!!! با توجه به توضیحات بالا، دانلود این وی پی ان رو اصلا به شما پیشنهاد نمیکنیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *