دانلود فیلتر شکن اندروید JD Fast VPN


دانلود فیلتر شکن اندروید JD Fast VPN

دانلود فیلتر شکن JD Fast VPN برای کامپیوتر

محدودیت‌ های اینترنتی برای کاربران مشکلات زیادی را به وجود آورده اند. برای مثال دیگر آن ها نمی‌ توانند به خدمات بین‌ المللی دسترسی آسان داشته باشند و حتماً برای دسترسی به این خدمات نیاز به فیلتر شکن قدرتمند دارند. اما بسیاری از فیلتر شکن‌ ها به دلیل افزایش شدت محدودیت‌ ها از دسترس خارج شده اند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که سازندگان آن ادعا دارند که از قدرت کافی برخوردار می‌ باشند، برنامه JD Fast VPN است.

اتصال راحت به سرور های قدرتمند JD Fast VPN

مهم ترین ویژگی یک فیلتر شکن قدرتمند و ایده‌ آل، سرور های آن می‌ باشد. چرا که اگر سرور ها از کیفیت کافی برخوردار نباشند. در واقع قدرت کافی برای شما به ارمغان نخواهد آمد و عملاً آن برنامه از دسترس خارج خواهد شد. بدین ترتیب طبق ادعای سازندگان این برنامه، آن ها بهترین سرورها را برای شما در نظر گرفته‌ اند.

همچنین این برنامه از یک رابط کاربری مناسب برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد بدون سردرگمی و گم شدن در منو های پیچیده از خدمات وی پی ان استفاده کنید. و به راحتی انواع محدودیت‌ ها را کنار بگذارید.

Screenshot image

پنهان کردن موقعیت مکانی

این برنامه برای شما مروری ناشناس را فراهم خواهد کرد. چرا که موقعیت جغرافیایی حقیقی شما را پنهان می‌ کند. و این امکان را برای شما به وجود می‌ آورد که بدون ردیابی و شناسایی شدن فعالیت ‌های آنلاینتان، در اینترنت گشت و گذار کنید.

خدمات رایگان موجود در فیلتر شکن JD Fast VPN

شما می‌ توانید بدون پرداخت هزینه از سرور های این برنامه برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید. در واقع از خدمات وی پی ان به صورت کاملاً رایگان برخوردار شوید. البته گفتنی است که این برنامه دارای خدمات باکیفیت‌ تر نیز هست که باید اکانت پریمیوم را خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *