دانلود راحت Jetroi VPN برای اینترنت مخابرات


دانلود راحت Jetroi VPN برای اینترنت مخابرات

دانلود فیلتر شکن Jetroi VPN + آموزش استفاده

شما برای دسترسی به بسیاری از خدمات اینترنتی در کشور ایران به فیلتر شکن نیاز دارید. خدماتی مانند شبکه‌ های اجتماعی که بسیار نیز کاربردی هستند، بدون استفاده از فیلتر شکنی مناسب قابل استفاده نخواهند بود.
حال یکی از وی پی ان‌ هایی که در بازار وجود دارد و شما می‌ توانید از آن استفاده کنید برنامه Jetroi VPN نام دارد.

۱_ تعداد بالای سرور ها

همانطور که در تصویر مشاهده می‌ کنید زمانی که به لیست سرور های برنامه مراجعه کردید. خواهید دید که سرور های زیادی در آن قرار دارد. و شما می‌ توانید به صورت دلخواه به یکی از آن ها متصل شوید و از یک اتصال مناسب و پرقدرت برای رفع انسداد انواع محدودیت ‌ها برخوردار شوید.

Screenshot image

۲_ رایگان بودن تمام خدمات برنامه Jetroi VPN

شما می‌ توانید این برنامه را به صورت کاملاً رایگان در صورتی که از یک عدد دستگاه اندرویدی استفاده می‌ کنید، از طریق گوگل پلی بر روی دستگاه خود نصب کنید. و به راحتی از خدمات آن بدون اینکه هزینه ‌ای را پرداخت کنید، به صورت نامحدود استفاده کنید. تا از اینترنت بین المللی و آزاد لذت ببرید.

۳_ امنیت و رمزگذاری حرفه ای برای کاربران

یکی از دغدغه‌ هایی که کاربران هنگام نصب فیلتر شکن‌ های مختلف در ذهن خود می‌ پرورانند. امنیتی است که ممکن است با استفاده از این فیلتر شکن ‌ها به خطر بیفتد. پس امنیت برنامه مورد استفاده شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
پس می‌ توان نتیجه گرفت که این برنامه به دلیل دارا بودن خدمات امنیتی مناسب می‌ تواند گزینه عالی برای انواع کاربران باشد. چرا که این برنامه داده ‌ها را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. ضمن اینکه شرایط لازم برای مرور مطمئن را فراهم می‌ کند:

Screenshot image

۴_ شرایط لازم جهت مرور خصوصی و مطمئن با Jetroi VPN

علاوه بر استفاده از خدمات امنیتی مختلف، این برنامه حریم خصوصی مناسب را برای شما ایجاد می‌ کند. تا بتوانید با خیال راحت و در بستری مناسب در اینترنت گشت و گذار کنید. این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نه اطلاعات شما را ذخیره می‌ کند. و نه در اختیار اشخاص دیگر قرار می‌ دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *