دانلود فیلتر شکن jetVPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن jetVPN برای اندروید + رایگان

لینک دانلود برنامه پرسرعت جت وی پی ان برای کامپیوتر

امروزه همه کاربران اینترنتی به دلیل محدودیت های گوناگونی که در اینترنت وجود دارد نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت دارند. تا بتوانند با استفاده از آن و متصل شدن به سرور هایش از سد فیلترینگ اعمال شده در اینترنت عبور کنند و به خدمات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند. یکی از فیلتر شکن های موجود در بازار که تمامی فاکتور های یک فیلتر شکن ایده‌ آل را دارا می باشد. و می تواند بهترین انتخاب برای دستگاه شما باشد، فیلتر شکن jetVPN می باشد.

عبور از محدودیت های جغرافیایی

فیلتر شکن جت وی پی ان به کمک ویژگی های بینظیر خود این امکان را برای کاربران ایجاد می کند. که بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن با عبور از محدودیت های جغرافیایی به خدمات مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند.

Screenshot image

تغییر آدرس آی پی شما توسط jetVPN

این وی پی ان با ایجاد یک آدرس جدید برای شما و جایگزین کردن آن به جای آی پی اصلی شما، باعث می شود که شما بتوانید در هر کجا که هستید به صورت ناشناس به تمام سایت ها و برنامه های موجود در کشور های دیگر بدون هیچ محدودیتی دسترسی پیدا کنید. علاوه بر آن این موضوع باعث می شود که امنیت شما حفظ شود. زیرا هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما به کمک این برنامه قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

سرور های پرتعداد موجود در فیلتر شکن jetVPN

یکی از دلایل اینکه این فیلتر شکن از سرعت پایدار و بسیار بالایی برخوردار می باشد وجود سرور های بسیار پر تعداد در سراسر نقاط جهان می باشد. این سرور ها که تماماً از کیفیت بالایی برخوردار هستند، برای شما سرعت بالا را ایجاد می کنند. و به دلیل اینکه سرورهای این برنامه پر تعداد می باشند، ترافیک اعمال شده بر روی آن ها به صورت متمرکز وارد نخواهد شد. و به دلیل پراکندگی سرور ها دچار افت سرعت و مشکل از دسترس خارج شدن نمی شوند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *