دانلود فیلتر شکن JLVPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن JLVPN برای گوشی

دانلود برنامه سریع JLVPN نسخه جدید

امروزه مشکل فیلترینگ به یک مشکل جهانی تبدیل شده است. به گونه ‌ای که دیگر نه تنها مردم ایران بلکه مردم بسیاری از کشور های دیگر مشکل فیلترینگ را تجربه می کنند. این افراد نیز مانند سایر کاربران ایرانی باید از فیلتر شکن‌ های قدرتمند برای دسترسی به خدمات فیلتر شده استفاده کنند. تا بتوانند از خدمات فیلتر شده به راحتی استفاده کنند. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که مخصوص مردم چین می‌ باشد، برنامه JLVPN است.

این برنامه یک فیلتر شکن قوی است که خدمات VPN را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این فیلتر شکن که برای زندگی در چین بهینه شده است. از حالت های VL، VM، TJ، ST 4 پشتیبانی می کند. به طوری که 2 سرور را به طور جداگانه برای هر یک از 4 حالت اصلی ارائه می دهد.

Screenshot image

خرید اشتراک در برنامه JLVPN

کاربران برای استفاده از خدمات این برنامه باید اشتراک آن را خریداری کنند. تا بتوانند از خدمات بی‌ نظیرش استفاده کنند. اشتراک این برنامه به صورت 7 روزه، یک ماهه و بیشتر طبقه‌ بندی شده است. و کاربران می‌ توانند با توجه به مقدار نیازشان این اشتراک ها را خریداری کنند.

استفاده آسان از خدمات متنوع فیلتر شکن JLVPN

به دلیل آنکه این وی پی ان از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار می‌ باشد. کاربران می‌ توانند به سادگی از آن استفاده کنند و هیچگونه پیچیدگی هنگام اتصال به سرورها را تجربه نکنند. بلکه با یک کلیک به صورت خودکار به سروری قدرتمند متصل شوند.

Screenshot image

درجه بالای امنیت داده ها

امنیتی که این برنامه برای کاربرانش فراهم کرده است، در درجه بالایی قرار دارد. چرا که از پایه‌ ترین خدمات امنیتی یعنی رمزگذاری داده‌ ها هنگام انتقال استفاده می‌ کند. همچنین این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث هم رسانی نمی کند. در نتیجه با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید.
این برنامه از محبوبیت چندان بالایی برخوردار نیست. چرا که تنها ۵۰۰۰ بار از گوگل پلی توسط کاربران دانلود و نصب شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *