دانلود فیلتر شکن رایگان Joker VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Joker VPN برای اندروید

فیلتر شکن نامحدود جوکر وی پی ان نسخه مود شده

برنامه Joker VPN یک فیلتر شکن قدرتمند با سرور های بی نظیر و پرسرعت می باشد. که به شما امکان دور زدن تمامی محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را می دهد. این برنامه یکی از بهترین نرم افزار های ارائه کننده ی خدمات فیلتر شکن می باشد. به طوری که در سریع ترین زمان ممکن به ما در دور زدن محدودیت های اینترنتی کمک می کند.

با فیلتر شکن Joker VPN به صورت ناشناس مرور کنید

این برنامه با پنهان کردن آی پی حقیقی ما موقعیت جغرافیایی ما را به صورت مجهول در می آورد.
با پنهان شدن آی پی حقیقی ما و‌ جایگرین شدن آی پی جعلی، هیچ کس نمی تواند فعالیت های آنلاین ما را ردیابی کند. در نتیجه ما می‌توانیم به کمک این فیلتر شکن‌‌ عالی بدون‌‌ اینکه کسی بتواند بر فعالیت های آنلاین ما نظارت کند، به گشت و گذار در اینترنت به صورت نامعلوم بپردازیم.

Screenshot imageScreenshot imageScreenshot image

حفاظت از حریم خصوصی

برنامه جوکر وی پی ان احترام زیادی برای حریم خصوصی ما قائل است. در‌ نتیجه اقدامات گوناگونی را برای افزایش امنیت حریم خصوصیمان در نظر گرفته است. علاوه بر اقدامات امنیتی گوناگون، این برنامه تحت هیچ شرایطی سوابق مرور و اطلاعات خصوصی ما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد. در نتیجه ما می توانیم با خیالی راحت و آسوده از خدمات این برنامه استفاده کنیم. بدون اینکه هیچ گونه خطر احتمالی ما را تهدید کند.

فیلتر شکن Joker VPN دارای سرور های متنوع

سرور های این برنامه همگی از کیفیت بالا و بی نظیری برخوردار هستند به گونه ای که نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار سرعت بالاتر و اتصالی پایدار تر را برای ما ایجاد می کنند. و ما می توانیم با متصل شدن به این سرور ها در مدت زمان کمتری محدودیت سایت ها و برنامه های فیلتر شده را رفع انسداد کنیم. و به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *