دانلود فیلتر شکن JollyVPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن JollyVPN برای گوشی همراه

نصب برنامه قوی جولی وی پی ان با لینک مستقیم

با توجه به اینکه روزانه خدمات بیشتری به دلیل فیلترینگ موجود در اینترنت از دسترس کاربران خارج می شوند. نصب یک فیلتر شکن قدرتمند به امری واجب تبدیل شده است. در نتیجه همه کاربران باید به دنبال فیلتر شکنی قدرتمند و سریع برای گوشی همراه خود باشند. تا بتوانند برای مقابله با این مشکل از آن استفاده کنند. که در این باره می توان به فیلتر شکن JollyVPN اشاره کرد. زیرا از سرورهای پرتعداد و همچنین امنیت کافی برای ایجاد یک مرور راحت و ایمن برخوردار می باشد.

اتصال خودکار و دستی به سرور های برنامه JollyVPN

شما برای استفاده کردن از خدمات این برنامه و متصل شدن به سرور های آن دو راه پیش روی خود دارید. یکی اینکه می توانید با استفاده از قابلیت اتصال خودکار به صورت کاملا اتوماتیک به سروری قدرتمند و سریع متصل شوید. همچنین می توانید از راه دوم یعنی انتخاب دستی سرور نیز این کار را انجام دهید. یعنی با مراجعه به لیست سرور های برنامه سرور مورد نظر خود را به صورت دستی انتخاب و با کلیک بر روی آن در زمان کوتاهی به آن متصل شوید.

نماگرفت

نماگرفت

جلوگیری از شناسایی شدن فعالیت های آنلاین شما توسط برنامه JollyVPN

استفاده کردن از برخی برنامه ها و همچنین دسترسی به برخی از محتواهای اینترنتی جرم محسوب می‌ شود. این برنامه برای حل این مشکل چاره‌ ای اندیشیده است. و شما می توانید با کمک این برنامه این مشکل را به راحتی کنار بگذارید. برای این منظور موقعیت جغرافیایی اصلی شما را پنهان می‌ کند و یک آی پی ساختگی را جایگزین آن می کند. در نتیجه بدین وسیله فعالیت های آنلاین شما هنگام متصل بودن به این برنامه قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

استفاده از پیام رسان ها فیلتر شده

با توجه به سرعت بالایی که این برنامه از آن برخوردار می باشد. و همچنین امنیت بالای آن شما می توانید به راحتی از این برنامه برای استفاده کردن از خدمات شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام و اینستاگرام استفاده کنید. تا با کمک سرعت بالای سرور های این برنامه محدودیت های اعمال شده بر آن ها را دور بزنید و به راحتی آن ها را بر روی دستگاه خود اجرا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *