نحوه ی اتصال به فیلترشکن just vpnبدون محدودیت


نحوه ی اتصال به فیلترشکن just vpnبدون محدودیت

دانلود فیلترشکن justبرای تماشای فیلم

به دلیل نیاز شدید کاربران به فیلتر شکن‌ ها، وی‌ پی‌ ان‌ های مختلفی وارد بازار شده‌اند. که معتبر ترین مرجع برای کاربران اندرویدی گوگل پلی است. که ما با وارد شدن به این برنامه می‌ توانیم انواع فیلتر شکن‌ ها را برای خود نصب کنیم،فیلتر شکنی به نام just VPN در گوگل پلی موجود است. که می‌ تواند خدمات عالی را به شما ارائه کند تا بتوانید با استفاده از آن سانسور های کشور را دور بزنید.درادامه به چند مورد از خدمات این وی پی ان می‌پردازیم.

فیلتر شکن just پرسرعت 

پس از اینکه اتصال شما ایجاد شد، صفحه‌ای برای شما باز می‌ شود که این برنامه سرعت اینترنت شما را تست می‌ کند. و بهتر است که از این صفحه خارج نشوید تا این برنامه روند خود را کامل کند. این گزینه باعث می‌ شود که برنامه اطمینان حاصل کند سرعت سرور شما بالا است و اتصالی قوی و پایدار برایتان ایجاد می‌ شود. تا بتوانید با خیال راحت‌تر فعالیت‌ های مورد نیاز خود را در کشور انجام دهید

فیلترشکن justویژگی سرور پرمیوم

علاوه بر سرور های رایگان که از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند این فیلتر شکن دارای سرور های پرمیوم نیز می‌ باشد. که می‌ توانید آن ها را خریداری کنید و ویژگی خوبی که سرور های پرمیوم این برنامه دارد. این است که شما لازم نیست در آن‌ ها تبلیغات تماشا کنید وبدون اینکه حوصله شما به خاطر تبلیغات سر برود از این خدمات پرمیوم استفاده کنید.

فیلتر شکن justلیست سرور ها

در این فیلتر شکن لیستی از سرور های فعال و قوی وجود دارد که بیشترین تعداد را سرور های آلمانی و آمریکایی تشکیل می‌ دهد. اما این برنامه در کشور های دیگر هم سرور دارد که شما می‌ توانید بر اساس سرعت و تعداد کاربرانی که به این برنامه متصل شدند یکی از آن ها را انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *