دانلود فیلتر شکن امن JustClick Vpn برای ویندوز + رایگان


دانلود فیلتر شکن امن JustClick Vpn برای ویندوز + رایگان

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن جاست کلیک وی پی ان

برنامه JustClick Vpn فیلتر شکنی کاربردی و با کیفیت می باشد. که به شما این امکان را می‌دهد تا با اتصال به سرور های پرسرعتش از اینترنت بدون محدودیت برخوردار شوید. در واقع شما به کمک این برنامه می توانید محدودیت‌ ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و از این طریق از تمامی محدودیت های جغرافیایی خلاص شوید. و به هر محتوایی که بخواهید در سریع ترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید.

فیلتر شکن JustClick Vpn مناسب برای گیمر ها

همان طور که گفته شد، جاست کلیک وی پی ان وی پی ان از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است. و همین موضوع سبب شده است که این برنامه از سرعت اتصال بسیار بالایی برخوردار باشد. به همین دلیل است که این فیلتر شکن یکی از بهترین فیلتر شکن های ممکن برای کاربران گیمر می باشد. چرا که هنگام بازی کردن باعث افت سرعت پلیر ها نمی شود. بلکه با افزایش سرعت اتصال آن ها و کاهش پینگشان هنگام بازی کردن برای آن ها تجربه ای بینظیر از یک گیم پلی روان و تماشایی به ارمغان می آورد.

Screenshot image

امنیت بالا و تضمین شده برنامه JustClick Vpn

یکی از نقاط قوت این برنامه که سبب برتری آن نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. امنیت بسیار بالایی است که برای کاربران فراهم می کند. در واقع این وی پی ان اقدامات گوناگونی را در راستای افزایش امنیت کاربران انجام می‌ دهد. یکی از مهم‌ ترین و کارآمدترین اقداماتی که این برنامه برای افزایش کاربران انجام داده است. رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد.
این کار در عین سادگی برای کاربران امنیت بسیار بالایی را فراهم می‌ کند. چرا که اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ برای آن ها ایجاد می‌ کند. که از آن ها در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیر ایمن محافظت می‌ کند. و همین موضوع سبب شده است که کاربران بتوانند با خیالی راحت و آسوده به مرورگردی در اینترنت بپردازند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *