آموزش نصب سریع Kai VPN به صورت مستقیم


آموزش نصب سریع Kai VPN به صورت مستقیم

خرید اکانت فیلتر شکن Kai VPN برای استفاده از اینترنت جهانی

همه کاربران می‌ دانند در شرایط حال حاضر تنها به کمک یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع می‌ توانند به خدمات جهانی دسترسی پیدا کنند. چرا که بسیاری از این خدمات با افزایش شدت محدودیت ‌ها از دسترس کاربران خارج شده ‌اند و دچار فیلترینگ شدید شده‌ اند. که تنها به کمک این ابزار است که شما می‌ توانید از این خدمات فیلتر شده بهره‌ مند شوید.

یکی از فیلتر شکن‌ هایی که به منظور دسترسی به خدمات فیلتر شده در سریع‌ ترین زمان ممکن به بازار ارائه شده است، برنامه Kai VPN است. که شما می‌ توانید آن را از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. و از خدمات بسیار باکیفیت و حرفه ‌ای آن بهره‌ مند شوید.

عدم وجود خدمات رایگان در فیلتر شکن Kai VPN و روش کار با آن

اگر به دنبال دریافت خدمات رایگان هستید این برنامه هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. چرا که فیلتر شکن Kai VPN بدون هیچگونه خدمات رایگان می‌ باشد و شما به هیچ عنوان نمی‌ توانید بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید.
پس مجبور هستید اکانت ‌های برنامه را خریداری کنید. تا توانایی استفاده از خدمات موجود در این برنامه را داشته باشید.

به طور کلی این برنامه یک فیلتر شکن پولی است که دارای سرور هایی با قدرت بسیار بالاست. که دلیل آن را می‌ توان عملکرد اختصاصی این سرور ها دانست. و به دلیل اینکه کاربران کمی از آن استفاده می‌ کنند. قدرت و سرعت این سرورها نسبت به فیلتر شکن های رایگان دیگر بسیار بالاتر است.

امنیت برنامه Kai VPN چگونه است؟!

امنیت این برنامه در حوزه حریم خصوصی کمی ضعیف است. چرا که برنامه احتمالاً یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره می‌ کند. همچنین ممکن است یک سری از اطلاعات را با اشخاص دیگر به اشتراک بگذارد. که این موضوع امنیت حریم خصوصی شما را به شدت تضعیف می‌ کند. و آسیب پذیری شما را افزایش خواهد داد.
چرا که حتی امکان حذف اطلاعات ذخیره شده توسط برنامه برای شما وجود نخواهد داشت. و شما نمی‌ توانید با آسوده خاطری از خدمات اینترنتی استفاده کنید. البته این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و یک اتصال ایمن را برای شما فراهم خواهد کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *