دانلود فیلتر شکن Kando VPN برای اندروید + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Kando VPN برای اندروید + نسخه اصلی

نسخه جدید فیلتر شکن کندو وی پی ان برای ویندوز

شرایط حاکم بر اینترنت به گونه ‌ای شده است که ما نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع برای دسترسی به بسیاری از خدمات مورد نیاز خود داریم. که فیلتر شکن Kando VPN چون از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است می تواند به ما در این راه کمک کند. همچنین این برنامه به هیچ عنوان امنیت اطلاعات ما را به خطر نمی اندازد.

روش کار کردن با فیلتر شکن Kando VPN و متصل شدن به سرور ها آن

به دلیل رابط کاربری عالی که این برنامه از آن برخوردار می باشد نحوه استفاده از خدمات موجود در آن بسیار ساده می باشد. برای متصل شدن به سرور های این برنامه می توانیم از قابلیت اتصال خودکار موجود در آن استفاده کنیم. به گونه ‌ای که با کلیک بر روی آن این برنامه در سریع ترین زمان ممکن با شناسایی موقعیت جغرافیاییمان، ما را به نزدیک ترین و سریع ترین سرور موجود متصل می‌ کند. همچنین انتخاب دستی سرور نیز برای ما امکان پذیر است که برای این منظور باید به لیست سرور های این برنامه مراجعه کنیم و سرور مورد نظر خود را به صورت دستی انتخاب کنیم.

نماگرفت

ایجاد اتصالی نامحدود و ایمن با برنامه Kando VPN در سرتاسر جهان

فیلتر شکن کندو وی پی ان علاوه بر اینکه از سرعت بالا و امنیت خصوصی برخوردار است، یک ویژگی دیگر نیز دارد که باعث برتری این فیلتر شکن نسبت به بسیاری از برنامه های موجود در بازار می‌ شود. همچنین این اپلیکیشن تمامی خدمات خود را بدون هیچ گونه محدودیتی در اختیار ما می‌ گذارد. این بدان معنی است که ما می توانیم به راحتی و بدون هیچ مشکلی به صورت نامحدود در هر زمان و در هر مکانی به سرورهای این برنامه متصل شویم. و با رفع انسداد کردن خدمات دلخواه خود از آن ها استفاده کنیم.

دسترسی به خدمات رایگان

تمامی خدماتی که این فیلتر شکن به کاربران خود ارائه می‌ کند، به صورت رایگان می باشد. بنابراین ما می توانیم بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای از این فیلتر شکن بینظیر و درجه یک استفاده کنیم و نیازهای اینترنتی خود را برطرف کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *