دانلود فیلتر شکن قوی Karak VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن قوی Karak VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن بی نظیر Karak VPN برای اندروید

خیلی اوقات موقعیتی پیش آمده که ما برای دسترسی به خدمات مورد نیازمان در اینترنت با مشکلات گوناگون مواجه شدیم. منشا این مشکلات محدودیت و فیلترینگ بیش از اندازه‌ای است که بر روی اینترنت اعمال شده است. و ما را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. فیلتر شکن Karak VPN یک برنامه ارائه دهنده خدمات وی پی ان قوی است. که با سرعت بالا و قدرت بی نظیری که برای ما ایجاد می کند به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن انواع محدودیت های جغرافیایی را دور بزنیم. و به خدمات دلخواه خود در هر نقطه از جهان دسترسی پیدا کنیم.

افزایش امنیت حریم خصوصی

هنگامی که از این فیلتر شکن برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنیم این برنامه با استفاده از اقدامات امنیتی مناسب، امنیتی بی نظیر و مطمئن را برای حریم شخصی ما ایجاد می‌ کند. علاوه بر آن این فیلتر شکن به هیچ عنوان سوابق مرور ما را ذخیره نمی کند. و اطلاعات خصوصی دستگاهمان را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. همچنین گفتنی است که این برنامه تحت هیچ شرایطی بر فعالیت‌ های آنلاین کاربرانش نظارتی انجام نمی‌ دهد و کاربران می‌ توانند مروری آزادانه در فضای اینترنت تجربه کنند.

Screenshot image

سرعت بالا و بی نظیر فیلتر شکن Karak VPN

در کنار امنیت بی نظیری که این برنامه برای ما ایجاد می کند، سرعت قوی این برنامه است که بسیاری از ما را مجاب کرده است که این فیلتر شکن را به عنوان برنامه دستگاه خود انتخاب کنیم. و با نصب آن از خدمات اینترنتی برخوردار شویم. سرعت بالای این برنامه به ما امکان می‌ دهد که در کم ترین زمان ممکن با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده از خدمات مورد نیاز خود برخوردار شویم. در واقع سرورهای این برنامه با کیفیت بی نظیر خود برای ما اتصالی پایدار و پرسرعت را فراهم می‌ کنند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *