دانلود فیلتر شکن KAS VPN برای اندروید بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن KAS VPN برای اندروید بدون محدودیت

فیلتر شکن رایگان و ایمن KAS VPN برای ویندوز

یکی از مهم ترین مشکلاتی که امروزه تمامی کاربران اینترنت با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند، فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت می باشد. این مشکل بزرگ سبب شده است که ما نتوانیم به راحتی از تمامی خدمات مورد نیاز خود در اینترنت استفاده کنیم. چرا که با افزایش شدت محدودیت‌ ها دیگر دسترسی به این خدمات بدون یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع امکان‌ پذیر نیست. پس ما نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند مانند برنامه KAS VPN داریم. که بتواند این محدودیت ‌ها را برای ما در کوتاه ترین زمان ممکن دور بزند و دسترسی ما به خدمات بین المللی را ممکن کند.

نماگرفت

نحوه استفاده از سرور های فیلتر شکن KAS VPN

این برنامه یکی از بهترین رابط های کاربری را دارا می باشد و به ما این امکان را می‌ دهد که در سریع ترین زمان و به راحتی به سرور های این برنامه متصل شویم. برای متصل شدن به سرور های آن، کافی است بر روی دکمه اتصال ضربه بزنیم تا برنامه پس از یافتن موقعیت جغرافیایی ما با توجه به آن، ما را به صورت اتوماتیک به بهترین گزینه متصل کند. یا به صورت دستی وارد لیست سرور های برنامه بشویم و سرور دلخواه خود را انتخاب کنیم و با کلیک بر روی آن متصل شویم.

برنامه KAS VPN دارای قابلیت کیل سوئیچ

این برنامه دارای قابلیت‌ های امنیتی بسیاری نیز می باشد، برای مثال می‌توان به قابلیت Kill Switch اشاره کنیم. این قابلیت سبب می‌ شود که اگر ما اتصالاتمان به سرور های این برنامه به صورت ناگهانی قطع شد، برنامه به صورت خودکار اینترنت ما را قطع می‌ کند و از ما در برابر خطر احتمالی محافظت می کند. و دسترسی سایر افراد به اتصالات ما را غیر ممکن می کند.

افزایش سرعت هنگام دسترسی به سایت ها

علاوه بر امنیت بالا این برنامه دارای سرعت بسیار بالایی نیز می ‌باشد. که به ما این امکان را می دهد بتوانیم در زمان کوتاهی به خدمات محدود شده موجود در سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی پیدا کنیم. سرور های این برنامه که دلیل اصلی سرعت بینظیر این برنامه هستند، در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما اتصالی پایدار و قوی ایجاد می کنند.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *