دانلود فیلتر شکن katana VPN با لینک مستقیم برای اندروید


دانلود فیلتر شکن katana VPN با لینک مستقیم برای اندروید

فیلتر شکن قوی کاتانا وی پی ان نسخه جدید برای ویندوز

محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت همه ما را به وضعیتی در آورده است که به بسیاری از خدمات مورد نیازمان در اینترنت دسترسی نداریم. ولی فیلتر شکن katana VPN که یک برنامه پر قدرت و پرسرعت می باشد، این مشکل را برای ما حل می‌ کند. به گونه‌ای که ما با استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور هایش می توانیم به راحتی تمامی محدودیت ‌های موجود در اینترنت را دور بزنیم. و به خدمات مورد نیازمان که تا پیش از این برنامه به دلیل فیلترینگ از آن ها بی‌ بهره بودیم دسترسی پیدا کنیم.

ایجاد اتصالی امن

این برنامه اتصالات ما را هنگامی که از سرور هایش استفاده می کنیم رمزگذاری می کند. و از این روش برای ما اتصالی ایمن و کاملا ناشناس فراهم می ‌کند. درنتیجه تا زمانی که ما به سرور های این برنامه متصل هستیم و از آن برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنیم،‌امنیت سایبری ما تضمین شده است. چرا که دیگر اشخاص ثالث توانایی نفوذ به دستگاه ما را نخواهند داشت. و ما می‌ توانیم با خیالی راحت از اینترنت پرسرعت لذت ببریم.

Screenshot image

خدمات رایگان در برنامه katana VPN

همه ما به دنبال بهترین خدمات با کمترین هزینه هستیم. بنابراین این وی پی ان به یکی از بهترین انتخاب های ما تبدیل شده است. چرا که این برنامه بهترین خدمات را به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده است. و ما می توانیم بدون هیچ گونه هزینه و به صورت رایگان از این خدمات استفاده کنیم و به اینترنتی بدون محدودیت و سراسر سرعت دسترسی پیدا کنیم.

فعالیت در کشور با فیلتر شکن katana VPN به صورت ناشناس

هنگامی که ما به سرور های این برنامه متصل هستیم، آی پی حقیقی ما را پنهان می‌ کند. و از این طریق موقعیت جغرافیایی ما را به صورت مجهول در می آورد. در نتیجه تا زمانی که ما از این برنامه برای گشت و گذار در اینترنت استفاده می کنیم تمامی فعالیت های آنلاین ما غیرقابل ردیابی خواهد بود. و ما با خیالی راحت می توانیم از تمامی سایت های دلخواهمان استفاده کنیم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *