دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال Kawies dada vpn


دانلود فیلتر شکن هوشمند و فعال Kawies dada vpn

رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن Kawies dada vpn

برنامه Kawies dada vpn یک فیلتر شکن قابل اطمینان و قوی برای گوشی های اندروید شما است. همچنین این وی پی ان سرویس فیلتر شکنی امن و پر قدرت است و تمام خواسته هایی که شما از یک فیلتر شکن ایده ال را دارید فراهم میسازد.این برنامه بسیار سریع است و در عین حال تمام خدماتش را رایگان ارائه می کند. به همین دلیل یک فیلتر شکن محبوب محسوب میشود. که میتواند به سرعت فیلترینگ سایت های مورد نظر شما را دور بزنید. و دسترسی به برنامه های مسدود و محدود شده را برای شما به ارمغان بیارد.

فیلترشکن Kawies dada vpn با سرور های پرسرعت

یکی از بهترین خصوصیت‌ هایی که این فیلتر شکن دارد سرور های پرسرعت این برنامه می‌ باشد. که در انواع کشورها وجود دارد و وقتی که شما به یکی از آن ها متصل شوید. می‌ توانید یک اتصال پایدار و قدرتمند را برای خود ایجاد کنید. که به راحتی می‌ توانید قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

امنیت بالای فیلترشکن Kawies dada vpn

این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که تمام دیتا های رد و‌ بدل شده شما رمزگذاری  شود . استفاده از این سرویس باعث می شود ترافیک شما غیر قابل شنود شود و دیتا های ورودی و خروجی شما هیچ کدامشان دست افراد خراب کار نمیفتد و کاملا محفوظ باقی می ماند.این برنامه همچون بسیاری از وی پی ان های موجود در بازار نسخه ی پرمیوم دارد که دسترسی ها و ویژگی های برتری نسبت به نسخه رایگان آن دارد .شما در صورت نیاز به خدماتی بهتر می توانید نسخه ی پرمیوم را خریداری کنید یا به صورت مود شده آن را دانلود کنید.این نرم افزار با تمامی برندهای گوشی همراه از جمله ایفون و سامسونگ و شیائومی سازگار میباشد.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *