دانلود برنامه فعال Kerio Maker VPN برای یوتیوب


دانلود برنامه فعال Kerio Maker VPN برای یوتیوب

نصب فیلتر شکن جدید Kerio Maker VPN به همراه آپدیت خودکار

اگر به دنبال ابزاری هوشمند و نامحدود هستید که بتوانید به کمک آن انواع محدودیت‌ های موجود را دور بزنید. فیلتر شکن Kerio Maker VPN بهترین گزینه برای شما خواهد بود. چرا که این برنامه حتی شدید ترین محدودیت ‌ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای شما دور می‌ زند. و دسترسی به خدمات بین ‌المللی را که تا پیش از استفاده از این برنامه برای شما غیر قابل دسترس بودند، به ارمغان می‌ آورد.

نیاز به ثبت نام و پیکر بندی دارد:

شما برای اینکه بتوانید از این برنامه و خدمات موجود در آن استفاده کنید. نیاز دارید مراحل ثبت نام و پیکربندی را بگذرانید. تا پس از آن بدون هیچ مشکلی وارد برنامه شوید. و به کمک سرور های پر قدرت برنامه انواع محدودیت ‌ها را در مدت زمان کوتاهی دور بزنید.

Screenshot image

آیا فیلتر شکن Kerio Maker VPN دارای قابلیت Kill switch است؟!

بله، این برنامه برای افزایش امنیت کاربرانش از خدمات گوناگونی استفاده می‌ کند. یکی از قابلیت ‌های این برنامه برای همین منظور قابلیت کیل سوئیچ می‌ باشد. این ویژگی که یک ویژگی بسیار کاربردی می‌ باشد. از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می‌ کند.
کارکرد این ویژگی بدین گونه است. که هنگامی که اتصال شما به صورت ناگهانی به سرور های برنامه قطع می‌ شود، برنامه اینترنت شما را خاموش می‌ کند. تا از شما در برابر انواع خطرات احتمالی و حملات سایبری محافظت کند.

برخورداری از محیطی مناسب

این برنامه دارای یک رابط کاربری و محیط مناسب برای استفاده راحت انواع کاربران می‌ باشد. چرا که طراحی آن به گونه ‌ای است که هر فردی می‌ تواند به سادگی از خدماتش برخوردار شود و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شود.

Screenshot image

پروتکل های موجود در برنامه Kerio Maker VPN

این فیلتر شکن از به روز ترین پروتکل ‌های وی پی ان استفاده می‌ کند و بهترین سرعت را برای شما به ارمغان می‌ آورد. از مهم‌ ترین پروتکل ‌های برنامه می‌ توان به Cisco , Vpn Connect , IKev2, Openvpn, Stunnel اشاره کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *