آپدیت فیلتر شکن KeyMax VPN از گوگل پلی


آپدیت فیلتر شکن KeyMax VPN از گوگل پلی

دانلود KeyMax VPN با اینترنت ایرانسل

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ های موجود در گوگل پلی که شما می‌ توانید از آن برای مصارف روزانه خود استفاده کنید، برنامه KeyMax VPN است. از آنجایی که این برنامه دارای قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت ‌ها می‌ باشد. شما می‌ توانید این برنامه را به تنهایی و بدون نیاز به سایر برنامه‌ های مشابه استفاده کنید.

سرور های قوی برنامه عامل اصلی کارکرد عالی

مهم ترین دلیلی که باعث شده است این برنامه همیشه فعال باشد و شما بتوانید در هر زمان به خدمات مسدود شده به راحتی پس از رفع انسداد سایت‌ ها و برنامه ‌های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. سرور های قدرتمند این برنامه است.
این سرور ها برای شما قدرت و سرعت لازم را فراهم می‌ کنند. و به شما این امکان را می‌ دهند که در سریع ‌ترین زمان ممکن به تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

Screenshot image

نیاز به ثبت نام برای استفاده از تمامی خدمات فیلتر شکن KeyMax VPN

همانطور که در تصاویر مرتبط به این برنامه مشاهده می‌ کنید. شما برای استفاده از خدمات این برنامه نیاز به ثبت نام دارید. بنابراین این فیلتر شکن جز آن دسته از برنامه‌ هاست که نسبت به فیلتر شکن ‌هایی که این مرحله را ندارند وقت بیشتری از شما را به خود اختصاص خواهد داد. تا مدت زمان بیشتری برای دسترسی به اینترنت بین الملل صرف کنید.

Screenshot image

قابلیت تست سرعت در برنامه KeyMax VPN

یکی از ویژگی‌ های دیگر این برنامه که باعث می‌ شود بتوانید بر مرور خود مدیریت کنید. و به صورت بهینه این کار را انجام دهید، قابلیت تست سرعت می‌ باشد.
در واقع هنگامی که اتصال شما به سرور های این برنامه برقرار می‌ شود این قابلیت برنامه سرعت آپلود و دانلود شما را نمایش می‌ دهد. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید سرور بهینه را انتخاب کنید و بهترین تجربه را کسب کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *