دانلود‌ فیلتر ‌شکن Key Vpn برای اندروید + رایگان


دانلود‌ فیلتر ‌شکن Key Vpn برای اندروید + رایگان

دانلود فیلتر شکن پرسرعت کی وی پی ان

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه رایگان Key Vpn می باشد. که به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران در راستای دسترسی به اینترنت جهانی طراحی شده است. این برنامه به دلیل داشتن سرور های بی نظیر و با کیفیت از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و با پوششی که برای شما ایجاد میکند. سبب افزایش سرعت اتصال شما و همچنین افزایش پهنای باند شما می‌شود. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی به تمام سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و با دور زدن فیلترینگ و محدودیت اعمال شده بر اینترنت به تمام ظرفیت اینترنت دسترسی داشته باشید.

حفظ حریم شخصی با فیلتر شکن Key Vpn

یکی از اولویت های مهم برنامه کی وی پی ان حفظ حقوق شخصی شما می باشد. برای این منظور و ارائه بهترین خدمات در این راستا برنامه تعهداتی را به شما می دهد. کی وی پی ان متعهد می شود که به هیچ عنوان هیچگونه سوابق یا اطلاعاتی از مرور شما را ذخیره نکند. و یا آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد تا از این طریق از سودجویی افراد سودجو جلوگیری کند.
همچنین شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام کردن ندارید.این مهم ضمن افزایش سهولت استفاده از برنامه باعث میشود که اطلاعات شخصی شما محفوظ بماند.

Screenshot image

سهولت استفاده از برنامه Key Vpn

شما برای استفاده کردن از این برنامه و وصل شدن به سرور های بی نظیر آن کار بسیار آسانی را در پیش دارید. استفاده از این برنامه به واسطه داشتن رابط کاربری ساده و کاربردی بسیار آسان و راحت میباشد. در واقع شما برای استفاده از این برنامه تنها کاری که باید انجام بدهید، این است که آن را دانلود و نصب کنید. و پس از اجرا کردن آن بر روی گوشی خود، روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا به صورت خودکار به بهترین و سریع ترین سرور ممکن در آن زمان متصل شوید. و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید و با استفاده از سرعت بی نظیر این برنامه از آن لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *