دانلود فیلتر شکن Khalid VPN برای کامپیوتر + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Khalid VPN برای کامپیوتر + لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن اندروید Khalid VPN نسخه جدید

شما می توانید با نصب یک فیلتر شکن مطمئن و قدرتمند بر روی دستگاهتان از تمامی خدمات اینترنتی مسدود شده برخوردار شوید. یکی از بهترین فیلتر شکن ها برای این منظور فیلتر شکن Khalid VPN می باشد. که به شما این امکان را می دهد تا انواع محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه های مسدود شده را در کوتاه ترین زمان ممکن دور بزنید و از خدمات موجود در آن ها برخوردار شوید. همچنین این فیلتر شکن به شما این امکان را می‌ دهد تا از تمامی خدمات اینترنت بین الملل برخوردار شوید و به صورت آزادانه در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.

رفع انسداد همه برنامه های مسدود شده

برنامه Khalid VPN از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ ای که می‌ تواند انواع محدودیت های اینترنتی را در کوتاه ‌ترین زمان ممکن رفع کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید فیلترینگ های شدید اعمال شده بر شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب را دور بزنید و از خدمات این برنامه های کاربردی برخوردار شوید. در واقع این برنامه به شما این امکان را می‌ دهد تا توانایی این را داشته باشید که تمامی فیلترینگ ها را دور بزنید.

Screenshot imageScreenshot imageScreenshot image

برخورداری از امنیت بالا و کافی

این برنامه از اقدامات امنیتی گوناگونی برای فراهم کردن امنیت شما هنگام گشت و گذار در اینترنت استفاده می‌ کند. به گونه‌ ای که شما می توانید با خیال راحت و آسوده از تمامی خدمات اینترنتی استفاده کنید. چرا که این برنامه از شما در برابر تمامی خطرات احتمالی نظیر به سرقت رفتن اطلاعاتتان محافظت می کند.

استفاده آسان و راحت از تمامی سرور های فیلتر شکن Khalid VPN

این برنامه از یک پنل کاربری ساده اما کاربردی برخوردار است. که به ما امکان می‌ دهد تنها با چند کلیک ساده به سرور هایش متصل شویم. پس استفاده از این برنامه بسیار ساده می باشد و این ویژگی سبب می شود که ما در زمان کوتاهی وارد دنیای اینترنت بدون محدودیت شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *