راه اندازی Khmer VPN در گوشی همراه با سرور های فعال


راه اندازی Khmer VPN در گوشی همراه با سرور های فعال

دانلود فیلتر شکن Khmer VPN نسخه قدیمی

یکی از جدید ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما برنامه Khmer VPN می‌ باشد که در همین مدت زمان کوتاه توانسته است نظر کاربران را به خود جلب کند. اما متاسفانه در آپدیت جدیدی که این فیلتر شکن داده است برای بعضی از کاربران سرور های این برنامه نمایش داده نمی‌ شود و حتی آن ها نمی‌ توانند اصلاً اتصالی برای خود ایجاد کنند.
بنابراین این فیلتر شکن محبوبیت خود را نسبت به قبل از دست داده است و بهتر است که ما منتظر بمانیم تا این فیلتر شکن آپدیت جدیدی بدهد تا دوباره بتوانیم مثل قبل از این فیلتر شکن و خدماتش استفاده کنیم.

تغییر زبان برنامه Khmer VPN به انگلیسی

بهترین و مهم‌ ترین ویژگی مثبتی که این فیلتر شکن دارد این است که ما در این برنامه می‌ توانیم زبان پیش فرض را تغییر دهیم. چون زبان پیش فرض این برنامه به گونه‌ای می‌ باشد که ما اصلاً نمی‌ توانیم از آن استفاده کنیم و متوجه شویم که برنامه از ما چه می‌ خواهد. اما به راحتی می‌ توانیم زبان این فیلتر شکن را به انگلیسی تغییر دهیم تا بتوانیم راحت‌تر از خدمات موجود در این برنامه بهره ببریم.

اتصال به فیلتر شکن Khmer VPN چگونه است؟!

یکی از علت‌ هایی که باعث محبوبیت این فیلتر شکن شده است رابط کاربری ساده این برنامه می‌ باشد چون فقط دارای یک گزینه اصلی می‌ باشد. که اگر بر روی آن کلیک کنیم می‌ توانیم در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اتصال خود را ایجاد کنیم. اما متأسفانه همانطور که گفته شد در حال حاضر اتصالی برای ما صورت نمی‌ گیرد و این موضوع به خاطر عدم وجود سرور در این فیلتر شکن می‌ باشد.

دیگر گزینه های موجود در فیلتر شکن Khmer VPN

یکی دیگر از گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن دارد و می‌ تواند به ما کمک کند تا بتوانیم راحت‌تر محدودیت‌ ها را از بین ببریم و اتصالی قوی برای خود ایجاد کنیم، تست سرعت می‌ باشد.
به صورتی که وقتی اتصال ما ایجاد شود می‌ توانیم بر روی این گزینه کلیک کنیم تا متوجه سرعت سرور خود بشویم و در صورت نیاز سرور خود را تغییر دهیم.

علاوه بر آن این برنامه با قرار دادن مود روز و شب به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم از رابط کاربری این فیلتر شکن جذاب استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *