دانلود kianan vpn برای اندروید


دانلود kianan vpn برای اندروید

دانلود فیلترشکن کیان با لینک مستقیم

دانلود kianan vpn برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان برای معرفی و بررسی به نام کیان که امیدواریم با ما همراه باشید و این مطلب هم براتون مفید باشه.

اول از همه از بخش ظاهر شروع کنیم! لوگوی برنامه طراحی قشنگی داره و تم رنگی برنامه کلا یه سبز تیره به همراه یا ناررنجی خوشرنگه که خب ترکیب رنگ جذابی هستن کنار هم و بعد از لوگو میرسیم به بخش طراحی داخلی برنامه. در قسمت رابط کاربری ما شاید یه طراحی خام و نپخته و ناشیانه هستیم که اصلا حس یه وی پی ان حرفه ای رو به کاربر نمیده.

این وی پی ان تعداد دانلود خیلی بالایی نداشته ولی از بین همون تعداد کاربدی که تا حالا داشته ، و نمره هایی که براش تو گوگل پلی ثبت کردن ، ما شاهد یه نمره ۴.۷ از ۵ هستیم که نمره بسیار خوبی برای یه وی پی ان محسوب میشه!

آخرین آپدیت این وی پی ان هم مربوط به همین امسال یا همون ۲۰۲۳ است که باعث میشه ما تصورمون این باشه که احتمالا سرورهاش فعال و سالمن و هنوز این وی پی ان کار میکنه! متاسفانه روزانه شاهد از کار افتادن وی پی ان های مختلف در این کشور هستیم و این اتفاق برای وی پی ان های رایگان بیشتر هم اتفاق میفته!

دسترسی های هر وی پی ان ، همون چیزیه که حتما باید قبل از دانلودش بررسیش کنیم تا بعدا با مشکلات امنیتی دست و پنجه نرم نکنیم! این وی پی ان رو وقتی دسترسی های مورد نیازش رو چک میکنیم میبینیم که هیچ دسترسی اضافه یا مشکوک و خارج عرفی براش دیده نمیشه و همه چی معقول و خوب به نظر میاد.

در نهایت و برای جمع بندی وی پی انی نیست که غیرقابل نصب به نظر بیاد ولی در هر صورت اگر شما تجربه کار با این وی پی ان یا اطلاعاتی ازش دارید ، در قسمت کامنت ها حتما باهامون به اشتراک بزارید رفقا!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *