دانلود فیلترشکن کینگ برای اندروید


دانلود فیلترشکن کینگ برای اندروید

دانلود وی پی ان King با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن کینگ برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه به نام وی پی ان کینگ که میخوایم با هم بررسی کنیم و بگیم که چه ویژگی های مثبت و منفی این وی پی ان داره و ایا در نهایت ارزش داره که دانلودش کنیم یا نه! از طرفی این روز ها واقعا داشتن یه وی پی ان خوب و پرسرعت ضروریه چون بدون وی پی ان عملا آدم در فضای اینترنت فلجه! اکثر وبسایت ها و برنامه های خوب همه فیلترشدن و با محدودیت ها رو به رو شدن! ما تو این سایت براتون وی پی ان ها و فیلترشکن های مختلف رو معرفی و نقد و بررسی میکنیم تا کمکی بشه به شما رفقای عزیزمون که میخواید برای خودتون وی پی ان انتخاب کنید!

خب از ویژگی های این وی پی ان اگر بخوام براتون بگم ، اولیش هین ویژگی هست که تو عکس میبینید! رابط کاربری ساده و فقط با قابلیت یک تاچ! کافیه با یه بار تاچ کردن دکمه کانکت منتظر برنامه بمونین تا به سرورهای خودش متصل بشه و شما رو به دنیای اینترنت آزاد وصل کنه!

طبق توضیحات خودشون ۹۹ درصد سرورهاشون بروز و آپ تو تایمه! این برای یه وی پی ان گزینه مهمیه تا ما خیالمون راحت باشه که سرورهای این فیلترشکن فعال و سالم هستن!

این وی پی ان در حالت کلی رایگانه ولی تبلیغات بهتون نشون میده که البته خودشون ذکر کردن این تبلیغات به شکل مینیمال به نمایش در میاد و قرار نیست براتون آزار دهنده باشه!

هیچ محدودیت زمانی براتون نمیزاره که مثلا ماهانه فقط به این تعداد ساعت یا دقیقه میتونید از این وی پی ان استفاده کنید! این خسیس بازیا مال این وی پی ان نیست! هرچقدر که خواستید ازش استفاده کنید. ممنون از اینکه تا اینجای مطلب با ما بودید ، امیدوارم این پست هم براتون مفید بوده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *