دانلود وی پی ان KING ONE VPN نسخه پرمیوم


دانلود وی پی ان KING ONE VPN نسخه پرمیوم

نصب و راه اندازی فیلتر شکن KING ONE VPN برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن ‌هایی که شما می‌ توانید از آن برای دسترسی به خدمات فیلتر شده استفاده کنید. فیلتر شکن KING ONE VPN می‌ باشد. چرا که از خدمات بسیار با کیفیت و پرقدرت برخوردار است. و حتی می‌ تواند شدید ترین محدودیت‌ ها را برای شما از بین ببرد. شما می‌ توانید این برنامه را از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و از خدماتش بهترین بهره را ببرید.

مناسب برای همه کشور ها

از آنجایی که این برنامه سرور های بسیار باکیفیتی دارد. شما در هر کجا می‌ توانید از آن استفاده کنید و فرقی نمی‌ کند که از چه اینترنتی بهره می‌ برید. چون این فیلتر شکن قادر است. با همه اتصالات برای شما قدرت لازم برای از بین بردن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را فراهم کند.

اتصال به سرور های پرمیوم با هزینه مناسب

هرچند که خدمات وی پی ان این برنامه به صورت رایگان نیز قابل استفاده است. اما شما می‌ توانید برای دریافت خدمات بهتر و اختصاصی اکانت پرمیوم آن را خریداری کنید. و از سرور های بسیار پرقدرت‌ برخوردار شوید تا بتوانید تجربه ‌ای بهتر را کسب کنید.

Screenshot image 3

نمایش فعالیت های روزمره

این برنامه دارای قابلیتی است که فعالیت‌ های روزانه شما را نمایش می‌ دهد. تا بتوانید بهترین مدیریت بر روی فعالیت‌ های خود را داشته باشید و اینترنت مصرفی خود در سراسر کشور از جمله سایت ها را نیز مدیریت کنید.

به سادگی در KING ONE VPN اتصال خود را ایجاد کنید:

یکی از ویژگی ‌های بسیار مناسب این برنامه علاوه بر نکاتی که گفته شد استفاده ساده از آن است. رابط کاربری آن به گونه‌ ای طراحی شده است که شما می‌ توانید به سادگی و در سریع‌ ترین زمان ممکن از خدمات آن استفاده کنید. و به سرور هایش متصل شوید تا از انواع خدمات فیلتر شده بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *