دانلود فیلتر شکن KingVpn نسخه جدید + برای اندروید


دانلود فیلتر شکن KingVpn نسخه جدید + برای اندروید

دانلود کینگ وی پی ان با لینک دانلود

برنامه KingVpn یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد. که شما میتوانید با استفاده از این برنامه تمام محدودیت های اعمال شده را دور بزنید. و با شکستن دیوار های سایت ها و برنامه های مسدود شده به محتوای آن ها دسترسی پیدا کنید و از خدمات بینظیر و عالی این برنامه بهره مند شوید. شما از این وی پی ان میتوانید برای انجام کارهای روزانه خودتان استفاده کنید. برای مثال از آن برای بازی کردن استفاده کنید. چرا که سرعت بالای این برنامه سبب میشود که پینگ شما در بازی کاهش یابد و بازیی برای شما روان تر اجرا شود. همچنین این برنامه دسترسی و بهره مندی از شبکه های اجتماعی فیلتر شده مانند واتساپ و تلگرام را برای شما ممکن میکند.

خدمات کاملا رایگان برنامه KingVpn

برنامه کینگ وی پی ان با وجود خدمات بی نظیر و درجه یک کاملا رایگان بوده و شما برای بهره مندی از خدماتش نیازی به هزینه کردن ندارید. همچنین این وی پی ان با وجود رایگان بودن قابلیت رقابت با بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار را دارد. در کل می توانید به راحتی به تمام سرورهای این برنامه تنها با یک ضربه متصل شوید.

قابلیت محدود کردن فیلتر شکن KingVpn

کینگ وی پی ان قابلیتی دارد که شما با استفاده از آن میتوانید برای این برنامه محدودیت قائل شوید. بدین معنا که میتوانید بگویید این برنامه هنگام استفاده از کدام برنامه ها فعالیت کند. این ویژگی سبب میشود که دیگر نیاز به قطع و وصل کردن مدام این برنامه نباشد و استفاده از آن را نیز آسان تر کرده است.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

یکی از دلایل امنیت بالای این برنامه همین ویژگی رمزگذاری ایمنش میباشد. و برای افزایش امنیت شما و ارائه بهتر خدمات امنیتی اتصالات شما را با عبور دادن از یک تونل اختصاصی رمزگذاری شده حفظ میکند. این ویژگی شما را از خطرات احتمالی ای که شما را هنگام استفاده کردن از اتصالات نا امن تهدید میکند محافظت میکند. همچنین موجب می شود که شما بتوانید با خیالی راحت به مرور گردی در اینترنت بپردازید و به هر اینترنتی در سراسر کشور متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *