دانلود فیلتر شکن رایگان Kiwi VPN + برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Kiwi VPN + برای اندروید

نسخه مود شده برنامه کیوی وی پی ان

به دلیل وجود و اعمال شدن برخی محدودیت ها بر اینترنت در کشور ما بعضی از سایت ها و یا برنامه ها فیلتر شده اند و ما امکان استفاده از خدمات آن ها را نداریم که یکی از گزینه های شما برای رفع این مشکل برنامه Kiwi VPN میباشد. این برنامه یک فیلترشکن قوی و پرسرعت میباشد که به منظور ارائه بهترین خدمات به شما طراحی شده است. در واقع شما میتوانید با استفاده از این برنامه از تمامی سایت ها و برنامه هایی که به دلیل محدودیت های جغرافیایی فیلتر و مسدود شده اند استفاده کنید. و به راحتی و با سرعت بالا از تمامی خدمات آن ها استفاده کنید. به طور کلی این برنامه می تواند شرایطی را برای ما آماده کند تا به راحتی به سایت های دلخواهمان بدون هیچگونه محدودیت دسترسی پیدا کنیم.

استفاده آسان از فیلتر شکن Kiwi VPN

بهره بردن از برنامه کیوی وی پی ان به واسطه ی دارا بودن یک رابط کاربری ساده و کاربردی بسیار آسان می باشد. در واقع برای استفاده از این فیلتر شکن تنها کاری که باید انجام بدهید این است که این برنامه را به سادگی دانلود و راه اندازی کنید. این برنامه نیازی به تنظیمات پیچیده برای راه اندازی و فرآیند ثبت چند مرحله ای ندارد . بنابراین پس از نصب برنامه به راحتی می توانید به سرور های موجود در برنامه به صورت دستی یا خودکار متصل شوید. و با سرعت بالا و به صورت کاملا رایگان از این وی پی ان استفاده کنید.

Screenshot image

رمزگذاری اطلاعات خصوصی توسط فیلتر شکن Kiwi VPN

تنها مزیت این برنامه از بین بردن محدودیت ها نیست بلکه این برنامه از ویژگی های دیگری نیز برخوردار است.
علاوه بر اینکه با دور زدن محدودیت ها سبب میشود که دسترسی به سایت ها و برنامه های فیلتر شده برای شما میسر شود. با تدابیر مختلفی موجب افزایش امنیت شما نیز میشود. برای مثال کیوی وی پی ان با رمزگذاری اتصالات شما سبب میشود که به راحتی بتوانید اتصالی ایمن و مطمئن را تجربه کنید. بنابراین حتی هنگامی که شما از داده های نا امن نیز استفاده میکند اتصال شما پایدار خواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *