دانلود نسخه رایگان و پرمیوم فیلتر شکن KLEAR VPN


دانلود نسخه رایگان و پرمیوم فیلتر شکن KLEAR VPN

نصب برنامه سریع KLEAR VPN نسخه جدید

اگر به دنبال شرایطی هستید که بتوانید از تمامی خدمات موجود در اینترنت بهره‌ مند شوید. حتماً نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند دارید. چرا که بسیاری از خدمات بین ‌المللی دچار محدودیت‌ های بسیار شدیدی شده‌ اند. که تنها با کمک ابزار مناسب می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. برنامه KLEAR VPN یک فیلتر شکن ناشناخته است که ادعا دارد می‌ تواند انواع محدودیت ‌ها را در زمان کوتاه برای شما از بین ببرد.

سرور های قدرتمند و سریع فیلتر شکن KLEAR VPN در سراسر جهان

سرور های این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. چرا که می‌ توانند یک اتصال مناسب و قدرتمند را برای شما ایجاد کند. و این تنها در شرایطی ممکن است که کیفیت سرور ها در حد مطلوبی باشد. شما می‌ توانید به کمک این سرور ها در هر کجا به خدمات دلخواه خود دسترسی پیدا کنید و از آن ها لذت ببرید.

Screenshot image

نسخه رایگان و پرمیوم در برنامه KLEAR VPN

این برنامه به طور پیش فرض به صورت رایگان خدمات را به کاربران ارائه می‌ کند. اما نسخه رایگان که بدون هیچ هزینه‌ ای قابل استفاده است، دارای محدودیت ‌هایی نسبت به نسخه پرمیوم می باشد.
همچنین سرعت و کیفیتش مانند سرور های پرمیوم نیست و هم اینکه ما برای اتصال برقرار شده نیاز داریم که تبلیغات این برنامه را تماشا کنیم و پس از آن می‌ توانیم از برنامه استفاده کنیم.
اما نسخه پرمیوم که نسبت به نسخه رایگان از خدمات بسیار باکیفیت ‌تری برخوردار است. تنها با پرداخت مبلغ اندک قابل دسترسی است. و شما می‌ توانید از سرور های اختصاصی بدون نیاز به تماشای تبلیغات استفاده کنید.

Screenshot image

استفاده از فیلتر شکن KLEAR VPN برای محدودیت های سنگین

این برنامه برای خدماتی که فیلترینگ آن ها بسیار شدید است، قابل استفاده می باشد. چرا که از سرور های با کیفیت برخوردار است و کاربران محدودی دارد. همین موضوع باعث می‌ شود که به دلیل عدم ترافیک بالا سرور ها بتوانند بهترین نوع اتصال را ایجاد کنند. و سرعت شما را تا حد مطلوبی افزایش دهند. که همین مسئله باعث می‌ شود حتی شدید ترین محدودیت ‌ها به راحتی قابل دور زدن باشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *