دور زدن فیلترینگ با KODI VPN در سریع ترین زمان


دور زدن فیلترینگ با KODI VPN در سریع ترین زمان

دریافت فیلتر شکن KODI VPN با سرعت بالا برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن‌ های تازه به بازار ارائه شده فیلتر شکن KODI VPN می‌ باشد. این برنامه که از تعداد کاربران بسیار محدودی برخوردار است. به دلیل عدم شلوغی سرور هایش می‌ تواند سرعت بالایی را به شما هدیه کند. در نتیجه شما می‌ توانید با دانلود آن از سد انواع محدودیت ها عبور کنید و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید.

سرور های متعدد در سراسر نقاط جهان

مهم ترین ویژگی که می‌توان در مورد این فیلتر شکن به آن اشاره کرد، تعداد بالای سرور هایش در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. این برنامه در کشور هایی مانند برزیل، تایوان و حتی اتریش دارای سرور می‌ باشد. که باعث می‌ شود دست شما برای انتخاب سرور نزدیک به خود باز باشد.

Screenshot image

رابط کاربری جذاب و مناسب فیلتر شکن KODI VPN

این برنامه از یک رابط کاربری جذاب و بسیار عالی برخوردار است. که باعث می‌ شود شما به راحتی به انواع قسمت‌ های برنامه مانند خانه و قسمت پشتیبانی و حتی سایر موارد دسترسی داشته باشید.

Screenshot image

مدیریت حجم مصرفی

این برنامه یک ویژگی مناسب و بسیار کاربردی دارد. که به شما نشان می‌ دهد مقدار حجمی که از اینترنت خود هنگام استفاده از برنامه مصرف کردید، چقدر می‌ باشد. همچنین سرعت آپلود و دانلود شما هنگام استفاده از برنامه را نمایان می‌ کند. در این صورت می توانید اینترنت خود را مدیریت کنید.

جست و جوی ایمن در اینترنت با نصب برنامه KODI VPN

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که هنگام انتقال داده ‌های شما، آن ها را کاملا رمزگذاری می‌ کند. همچنین ویژگی دیگری که باعث می‌ شود شما بتوانید با خیالی راحت از آن استفاده کنید. این است که این برنامه به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد و حتی آن ها را ذخیره هم نمی کند. که این مورد امنیت شما را بیش از هر زمان دیگری افزایش می دهد.

به طور کلی شما هنگام استفاده از این برنامه می‌ توانید به راحتی و به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید. و به کمک سرور های برنامه سرعت اینترنت خود را افزایش دهید. تا مروری با کیفیت را در اینترنت تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *