دریافت لینک مستقیم برنامه Kolo VPN برای pc


دریافت لینک مستقیم برنامه Kolo VPN برای pc

آپدیت جدید فیلتر شکن Kolo VPN از گوگل

فیلتر شکن ‌های زیادی به بازار ارائه شده‌ اند، چرا که تقاضا برای فیلتر شکن ‌ها با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیار زیاد شد. برای همین تعداد زیادی افراد فیلتر شکن ‌های خصوصی خود را به بازار ارائه کردند تا پاسخگوی نیاز کاربران باشند. یکی از این فیلتر شکن ‌های ناشناخته برنامه Kolo VPN است. که کیفیت خدماتش بر همگان پوشیده است. اما خود سازنده برنامه ادعا دارد که کیفیت آن از سطح قابل قبولی برخوردار است.

دارای سرور های خلوت برای کاربران ایرانی

سازنده این برنامه ادعا دارد که کیفیت لازم برای برقراری اتصالی پرسرعت را سرور های این برنامه دارا می‌ باشند. همچنین این برنامه از کاربران بسیار کمی برخوردار است که این ویژگی باعث خلوتی سرور ها شده است. که این موضوع در بهبود کیفیت سرور ها موثر خواهد بود. چرا که ترافیک کمی بر سرورها اعمال خواهد شد و در نتیجه سرعت و کیفیت اتصال شما به سرور ها افزایش خواهد داشت.

Screenshot image 3

خدمات امنیتی فیلتر شکن Kolo VPN با ‌سطح خوب

سازندگان این برنامه سعی داشته اند که رضایت کاربران را هر طور که شده است جلب کنند. به همین دلیل خدمات امنیتی که برای برنامه در نظر گرفته اند بسیار کاربردی و خوب می‌ باشد.
برای مثال داده ‌ها هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شود که این موضوع سبب می‌ شود آسیب پذیری شما در برابر خطرات سایبری کاهش پیدا کند. در نتیجه شما خواهید توانست به راحتی و بدون هیچ مشکلی از بابت امنیت حریم خصوصی خود نیز در اینترنت جستجو کنید.

ویژگی مهم دیگر فیلتر شکن Kolo VPN در خصوص پرداخت هزینه

همچنین شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیازی به پرداخت هزینه ندارید. بلکه می‌ توانید به صورت کاملاً رایگان از خدمات آن استفاده کنید. تنها کاری که می‌ بایست انجام دهید این است که قبل از اتصال به سرور ها تبلیغات موجود در این برنامه را تماشا کنید. تا پس از آن بتوانید به خدمات این برنامه دسترسی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *