دانلود فیلتر شکن KomiVPN برای تلفن همراه اندروید


دانلود فیلتر شکن KomiVPN برای تلفن همراه اندروید

نصب برنامه فعال KomiVPN از گوگل پلی

فیلتر شکن KomiVPN یک برنامه ناشناخته است. که تعداد کاربران آن به بیش از ۵۰۰ نفر تجاوز نمی‌ کند. در نتیجه تمامی خدمات آن به صورت مجهول می‌ باشد. و کیفیت آن برای هیچکس مشخص نیست. اما شما می‌ توانید این برنامه را از طریق برنامه گوگل پلی نصب کنید. تا از خدمات آن بهره‌ مند شوید.

سرور های فیلتر شکن KomiVPN در چه کشور هایی قرار دارند؟!

این برنامه ادعا دارد با سرور های پرتعدادی که در سراسر نقاط جهان و در کشور هایی مانند فرانسه، چین، هلند و آمریکا و سایر کشور ها دارا می‌ باشد. می‌ تواند قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت‌ های موجود در اینترنت را برای شما فراهم کند. تا شما بتوانید از تمامی ظرفیت ‌های اینترنت بین‌ الملل به صورت نامحدود برخوردار شوید و از سرعت بالا لذت ببرید.

Screenshot image

دریافت امنیت بالا برای حریم خصوصی مطمئن

این برنامه به دلیل جذب نظر کاربران و اعتماد کردن آن ها به این برنامه از خدمات امنیتی برخوردار است. که حریم خصوصی شما را کاملاً ایمن نگه می‌ دارد.
همچنین این برنامه با انجام فعالیت ‌هایی مانند عدم ذخیره کردن اطلاعات خصوصی شما باعث می‌ شود. که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی تا حد زیادی کاهش بیابد.
علاوه بر آن، این برنامه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی بر فعالیت‌ های شما نظارتی انجام نمی ‌دهد. و اطلاعات و سوابق مرور شما را در اختیار اشخاص دیگر قرار نمی دهد.

Screenshot image

پشتیبانی مناسب در فیلتر شکن KomiVPN

این برنامه دارای قابلیتی است که استفاده از این برنامه را بهینه می‌ کند و آن هم یک تیم پشتیبانی پاسخگو و قدرتمند است. این ویژگی باعث می‌ شود که شما بتوانید در هر جایی که نتوانستید از خدمات برنامه استفاده کنید. و یا هنگام استفاده از برنامه دچار مشکل شده‌ اید. با این تیم پشتیبانی تماس برقرار کنید. تا پاسخ مشکل خود را در سریع ‌ترین زمان ممکن دریافت کنید و از اینترنت نامحدود به کمک این برنامه لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *