دانلود فیلتر شکن Konnekz Vpn برای موبایل


دانلود فیلتر شکن Konnekz Vpn برای موبایل

لینک دانلود برنامه رایگان Konnekz Vpn

جدیدا در کشور ما فیلتر شکن‌ های زیادی به بازار ارائه شده است. که همگی آن ها از کیفیت بالا برخوردار نیستند و بسیاری از آن ها عملاً حافظه دستگاه شما را پر می‌ کنند و بسیاری نیز بدافزار می‌ باشند. بنابراین انتخاب یک فیلتر شکن مناسب امری بسیار ضروری و مهم می‌ باشد. یکی از فیلتر شکن ‌های ناشناخته که از آن اطلاعات زیادی در دسترس نیست و قابل اعتماد نیز نمی ‌باشد فیلتر شکن Konnekz Vpn است.

این فیلتر شکن طبق ادعای سازندگان یک VPN پیشرفته است که برای ارائه امنیت و حریم خصوصی بینظیر به کاربران طراحی شده است. و در عین حال سرعت اتصال فوق العاده سریع را تضمین می کند.

همانطور که در معرفی برنامه به آن اشاره شد. این برنامه چندان شناخته شده نیست و تنها ۵۰۰ بار توسط کاربران مختلف دانلود شده است. که به ما این مفهوم را می‌ رساند که چندان فیلتر شکن مطمئنی نمی ‌باشد. اما با این حال سازندگان برنامه این ادعا را دارند. که می‌ توانند قدرت و سرعت لازم را برای دور زدن محدودیت‌ ها را فراهم کنند. که این نشان از سرور های پرقدرت برنامه خواهد داشت.

Screenshot image

امنیت دستگاه شما هنگام استفاده از برنامه Konnekz Vpn

از آنجایی که این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی ‌کند، امنیت چندان قابل اعتمادی نخواهد داشت. چرا که آسیب پذیری شما هنگام استفاده از برنامه بسیار بالا تر خواهد رفت و هر لحظه امکان به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیتان وجود خواهد داشت.

همچنین این فیلتر شکن یک سری از اطلاعات خصوصی شما را ذخیره می‌ کند که این مورد می‌ تواند خطرساز باشد. اما به هیچ عنوان هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی ‌کند.

این برنامه در گوگل پلی وجود دارد و شما می‌ توانید به راحتی آن را دانلود کنید. اما استفاده از آن توصیه نمی‌ شود و برای شما بهتر است که از فیلتر شکن ‌های شناخته شده و امتحان پس داده شده استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *