دانلود فیلتر شکن Korda Vpn برای اندروید + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن Korda Vpn برای اندروید + نسخه اصلی

دانلود فیلتر شکن امن کُردا وی پی ان برای آیفون

برنامه Korda Vpn به منظور ارائه بهترین خدمات اینترنتی به کاربران طراحی شده است. همچنین تمرکز این برنامه بیشتر بر روی ایجاد امنیت بهتر برای کاربران است. درواقع هدف سازندگان این برنامه این است که تمام کاربران اینترنت بتوانند از اینترنت آزاد و پرسرعت لذت ببرند. و بتوانند به کمک این برنامه تمامی محدودیت های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنند و به کمک این وی پی ان از تمامی ظرفیت اینترنت بین الملل برخوردار شوند.

امنیت تضمین شده فیلتر شکن Korda Vpn

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، بیشتر تمرکز این وی پی ان ایجاد اتصالی امن به منظور افزایش امنیت کاربران می باشد. در واقع این فیلتر شکن بی نظیر برای افزایش رضایت کاربرانش تدابیر امنیتی گوناگونی را انجام می دهد. یکی از مهم ترین آن ها رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. علاوه بر آن با رمزگذاری اتصالات شما و با ایجاد اتصالی امن از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اینترنت های عمومی محافظت میکند.

Screenshot image

افزایش حریم خصوصی امن

شما با استفاده از این وی پی ان می توانید از حریم شخصی خودتان حفاظت کنید. زیرا این سرویس وی پی ان سوابق سرچ شما را به صورت خصوصی نگه می دارد و به هیچ عنوان ذخیره نمی کند.
این ارائه دهنده سرویس وی پی ان متعهد می شود که فعالیت کاربران خود را تحت هیچ شرایطی ثبت نکند. و یا بر فعالیت های آنلاین آن ها نظارت به عمل نیاورد. به طور کلی این برنامه می تواند به ما کمک کند تا حریم خصوصی و ایمنی خود را ارتقا بدهیم.

Screenshot image

سرعت بالا و بینظیر فیلتر شکن Korda Vpn

شما به کمک این برنامه می توانید در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. این وی پی ان با سرعت بالای خود برای کاربران اتصالی پایدار و قدرتمند را فراهم می کند. که تجربه ی بهتری از مرورگردی را برای آن ها به ارمغان می آورد. در واقع سرور های پرسرعت و با کیفیت این برنامه می باشد که این سرعت اتصال بالا را موجب شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *