دریافت KUKO VPN از گوگل پلی برای کاربران اندرویدی


دریافت KUKO VPN از گوگل پلی برای کاربران اندرویدی

نصب وی پی ان KUKO VPN برای گوشی شیائومی

یکی از فیلتر شکن‌ های گمنام که از طرفداران چندان زیادی نیز برخوردار نمی‌ باشد، فیلتر شکن KUKO VPN است. با وجود ناشناخته بودن این برنامه سرور های آن به گونه ‌ای طراحی شده‌ اند. که بتواند بهترین سرعت را برای شما فراهم کنند. تا بتوانید در بستر اینترنت مروری ناشناخته و بدون محدودیت را داشته باشید.

برخورداری از سرور های کم اما باکیفیت

این برنامه از سرور های محدود اما با کیفیت بالا برخوردار است. که می توانند به سادگی برای شما سرعت لازم برای مرور نامحدود در اینترنت را فراهم کنند. به گونه ‌ای که شما بتوانید از انواع محدودیت‌ ها عبور کنید و به اینترنت نامحدود و بین‌ المللی دست پیدا کنید. اما می‌ توان گفت الان که تعداد کاربران کم است. این تعداد سرور پاسخگوی نیاز خواهد بود و با افزایش ترافیک کاربران حتی ممکن است این برنامه از دسترس خارج شود.

Screenshot image

خدمات رایگان دلیلی محکم برای محبوبیت برنامه KUKO VPN

این فیلتر شکن یکی از برنامه های رایگان موجود در بازار می‌ باشد. همین موضوع باعث می‌ شود که در صورت کمی تبلیغ توسط سایر کاربران که این برنامه را نصب کرده ‌اند. تعداد کاربران به شدت افزایش پیدا کند. و همانطور که گفته شد به دلیل تعداد کم سرور ها این برنامه دچار اختلال شود.

رابط کاربری جذاب، لذت استفاده آسان را در پی خواهد داشت:

این برنامه از یک رابط کاربری مناسب برخوردار است. که باعث می‌ شود کاربران بتوانند بدون کوچک ‌ترین مشکلی از خدمات برنامه برخوردار شوند. همچنین گفتنی است که به طور کلی جلوه ‌های ویژه یک برنامه می‌ تواند نظرات کاربران را در مورد آن برنامه به طور مثبتی افزایش دهد.

حریم شخصی مطمئن و ایمن برنامه KUKO VPN

از آنجایی که این برنامه به دلیل سیاست‌ های خود هیچ گونه اطلاعاتی از شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد و یا ذخیره نمی‌ کند. شما می‌ توانید بدون هیچ نگرانی از برنامه استفاده کنید و با خیالی راحت در اینترنت مرور کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *